Мнения за яслата в 8 ОДЗ в Борово

  • 17 668
  • 75
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 277
Някъде из форума бях попитала, но така и никой не се обади да каже нещо, та пак ще поразпитам Simple Smile
Живот и здраве ще тръгваме на ясли септември там и тъй като ще сме малки много се притеснявам, бързо ли се адаптират децата?, лелките как са?Аз съм чувала от тук от там по нещо-все суперлативи, но тук във форума инфото ми се вижда по достоверно Simple Smile
И най-вече искам да знам колко време е необходимо да се дава детето до обяд, а не по цял ден, тъй като работя и не мога да си позволя повече от една седмица да го давам до обяд...и в колко най-късно можеш да отидеш да си вземеш детенце
Благодаря ви предварително

# 1
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Това срещу 20та поликлиника ли е? Че аз не се сещам номера кой беше. Моя го давах на ясла в тази срещу поликлиниката.

# 2
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Базова е. Като студенти ни водеха да зяпаме как работят с дечицата. Много е голяма и базата е добра. Често ги посещават от Софийския и имат стажанти млади студентчета, дето си играят с дечицата. Друго не мога да кажа.

# 3
Синът ми е вече първи клас и беше в 8-мо ОДЗ от яслата до предучилищната. Много сме доволни и го водехме там, въпреки че ни беше далече от къщи.
Базата им е добра, персоналът е на ниво, а директорката е невероятно дейна и загрижена жена.
По отношение на това колко време ще ти е необходимо да даваш детето до обяд - това зависи от самото дете, колко бързо то ще се адаптира към яслата. На моят син му бяха необходими няколко дни, но той все пак беше на 2 години.
Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 132
базета е много добра -за държавна
персоналът също е много сериозен
напливът е голям и ще е добре да си подготвиш нещата по отрано

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Базата им е супер и ремонти правят по-често от другите май. Стаите са просторни и слънчеви. Зимата е добре отоплявано. Дворът сигурно си го видяла, според мен е разкошен. Аз там записах детето веднага без чакане, след съответно спонсорство Wink
Иначе за лелките какво да ти кажа  Thinking абе като навсякъде май. Например в яслата имаха една пързалка в дворчето и не даваха на малките да се качват на нея, за да не се наранят. Ама малките се дразнят като я гледат така, а пък лелките вместо цигарки да пушат и да пият кафета могат да застанат до пързалката и да наглеждат децата. Работното време е нормално, като във всички детски ясли. Моя винаги майка ми го е взимала по-рано и не знам как ще реагират ако им го оставиш до края.
А до кога до обяд да го оставяш си зависи от детенце.
Желая ти късмет!

# 6
Да ,наистина базата е добра,но е трябвало да подадеш документи в 1 работен ден на януари...сега е късно и вероятността да ви приемат е срещу спонсорство.Аз подадох документо на 10 януари,детето ми беше 48 номер.Групите са по 20-25 деца и се надявах да ни приемат,но уви-когато извадиха списъците не бяхме там...

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 277
Цитат на: npi
Да ,наистина базата е добра,но е трябвало да подадеш документи в 1 работен ден на януари...сега е късно и вероятността да ви приемат е срещу спонсорство.Аз подадох документо на 10 януари,детето ми беше 48 номер.Групите са по 20-25 деца и се надявах да ни приемат,но уви-когато извадиха списъците не бяхме там...


Е ние сме под номер 6 Grinning, бях разбрала че трябва да подадеш по-рано и пратих мъжо на 03.01 в 5ч.там да се реди, надявам се да мина без спонсорство след като молбата ми е с номер 6.
Питах само за мнения, благодаря за отговорите

# 8
  • Мнения: 2 978
Една от лелките(сега им казвали сестри Wink ) ми е позната там...та си направи един ден труда да ме вкара вътре- при 2 годишните.
Вътре е много топло и приятно, а на вън бях замръзнала от студ. Чисто и подредено е.

Незнам как е по принцип в детските градини, ама имаше 3 жени при децата.

Живот и здраве и ние ще сме там #Milti

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
Здравейте мили мами
кажете ми отзиви за тази градина,по специално за яслата
Доволни ли сте
какви са условията
Кога да подадем документи за да имаме шанс да ни вземат:)
Благодаря ви предварително

# 10
  • Мнения: 7 831
Здравей,
Там успях да запиша моите момчета. Дани е в яслата, като цяло съм доволна, но той е още много малък и така или иначе за сега мисля да го оставям само сутрин.
За да нямате проблеми и да се запишете лесно най-добре подай документите на 3 Януари догодина - така ще започнете от Септември. Иначе наплива е страхотен и става много трудно записването.
Ако те интересува нещо конкретно питай.
Успех

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
Благодаря ви момичета
И аз знам че наплива е голям и трудно става приемането,и на 3ти януари сме там, рано рано сутринта:)

# 13
  • Мнения: 62
Понеже ни е близо, най-вероятно ще се пробваме за там. Мъжът ми ходи миналата седмица да пита за приема, за да приемат детенце следващия септември, трявба да се подадат документи януари, така че на 3-ти може би и ние ще сме на опашката  Wink
Това, което са ми казвали съседки, на които децата са там, е че дори и да се запишеш първи, нямаш много големи шансове, ако не станеш спонсор  Sad  И винаги първо гледали в документите какво работят родителите  Sad Но нямам идея за какви суми става дума, смятам да проуча и ако са големи, може би е  по-добре да е в частна градина детето, поне ще знам за какво плащам  Confused

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
много хубава градина. Личи си, че яки спонсорства е имало

Общи условия

Активация на акаунт