za koshara

  • 1 682
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Mami, molia vi kajete mi ... s moia saprug sme reshili da si vzemem za bebcho koshara, no ot sgavaemite. Mislite li che shte e udachno da si gledame bebko v neya? Na nas ni haresvat kato dizain i si mislia che i kato funkcii sa praktichni...Molia vi ako niako ima takava da ni kaje dali e udachno da gledame bebko v neya?
10x i mn slunchev den vi jelaya  Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 6 521
и ние сме решили да вземе , такава, но с допълнително матраче, ако ще спи постоянно в нея;
щото, ато се разреве посред нощ едното бебе да сме по-мобилни  Laughing  Laughing  Laughing ;
решението го взехме, като прочетох доста мнения (повечето положителни), а и вмагазините ни ги препоръчаха, само за марката се колебаем

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Нашата кошарка е Mini star:

Много съм доволна, бебка си спи постоянно в нея. Има подложка за повиване, кошничка за шишета и разни мазила, музика, играчка с животни и много приглушена светлинка, която много ми помага вечер.

# 3
  • Varna
  • Мнения: 321
Тези ги гледах вчера в магазина (рано ми е -ама не се сдържам да поогледам някой магазин;)- ина мен най-много ми харесаха, само имам едно въпросче: mecho_puh, удобна ли е приставката за повиване? Стори ми се леко мека, но нямам опит:)

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ами на мен ми е много удобна, но и бебка още е много мъничка. Не знам как ще бъде по нататък.
Леко раждане на теб Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 6 521
готина е готина-а-аа-а- а - кажете ми магазина плийз, да ходим да ги гледаме с тати

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
"Пинокио" в Дружба  до пощата, там зареждат от официалния вносител на Hauck / Mini star
Цената беше 180 лв ако не се лъжа

# 7
  • София
  • Мнения: 6 521
е много яко, аз живея на 100-200 м. от него и ходя там през ден, егати овцата съм, как не съм я видяла  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed , довечера съм там.
мерси
а-а-а и още 1 въпрос, вие допълнително матраче ползвате ли ???

# 8
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Да, те и в магазина ще ти кажат, че това от кашарката не е достатъчно Wink

# 9
  • Мнения: 1 417
Ние също купихме на бебчо такав тип кошара, само че е на Чиполино и засега съм доволна. Александър си спи само в нея, вече е на 2,5м.Освен това,като ходим в провинцията при баба и дядо, само я сгъваме в сака и е много удобно. Купихме обаче допълнително матраче, за да е по твърдо и удобно на бебо.
Много късмет и леко раждане!

# 10
  • София
  • Мнения: 6 521
с риска да стана нахална, а какво матраче, на мен ми предложиха 18 вида.
и ние, се бяхме спрели на Чиполино, но пък тази е с повече екстри, но пък е и по-скъпа, а на нас ни трябват 2, абе голяма цигания  Embarassed  Embarassed  Embarassed  
като я видим "на живо" ще решим
мерси ви мами за отговорите  Heart Eyes  hug

# 11
  • Мнения: 1 975
Цитат на: tedi@az
Mami, molia vi kajete mi ... s moia saprug sme reshili da si vzemem za bebcho koshara, no ot sgavaemite. Mislite li che shte e udachno da si gledame bebko v neya? Na nas ni haresvat kato dizain i si mislia che i kato funkcii sa praktichni...Molia vi ako niako ima takava da ni kaje dali e udachno da gledame bebko v neya?
10x i mn slunchev den vi jelaya  Grinning


Тези кошари дето са сгъваеми (за пътувания) не се препоръчват за всекидневна употреба. Не са много практични!

# 12
Цитат на: bibi
с риска да стана нахална, а какво матраче, на мен ми предложиха 18 вида.
и ние, се бяхме спрели на Чиполино, но пък тази е с повече екстри, но пък е и по-скъпа, а на нас ни трябват 2, абе голяма цигания  Embarassed  Embarassed  Embarassed  
като я видим "на живо" ще решим
мерси ви мами за отговорите  Heart Eyes  hug


Здравейте!
И аз си купих такава кошарка на Мини Стар от Пинокио в Дружба. И матрачето се взех от там. Търси матрачета - тип сандвич, т.е. "кокос - пяна - кокос". Моето и такова и е от Пинокио. Този тип предпазвали от задушаване на бебчето - така казака на курса за бъдещи майки и татковци
Успех!

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
И ние сме със сгъваема кошара на Чиполино и съм много доволна. Таня е на почти 10 месеца вече и нямаме никакви проблеми. Естествено има и допълнително матраче, че онова с което я продават се издупва много бързо, но като пътуваме за няколко дни върши работа. Предлага се и с мрежа против насекоми, която ми беше много полезна сега, като ходихме на язовир Доспат с нея  Simple Smile . Подложката за преповиване е наистина мека, но отдолу се поставят две метални пръчки, има и колан да не шава бебо Simple Smile А и като цена е доста приемлив вариант - някъде около 130 лв.
Успешен избор!

# 14
  • Мнения: 97
А някой може ли да ми каже нещо за дървените кошарки?Моята приятелка ми подари една страхотна кошарка от Испания,иначе и ние щяхме да си взимаме от тези сгъваемите. Чудя се дали се слагат някакви юрганчета на страничните пръчки (голямо обяснение дръпнах!),тъй като разстоянието е голямо...  55
Искам да пожелая леко бременеене и още по-леко раждане на всички мами bye

Общи условия

Активация на акаунт