Многопосочен билет

  • 735
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 278
С това заглавие се опитвам да внеса някаква оптимистична нотка в чувствата си, но всъщност иде реч за най-прост еднопосочен билет Загреб-София, който ще бъде употребен сега в сряда, на 28 септември.
Намерихме си прилична къщичка в София, в която ще живеем, докато довършим нашата. Доволна съм и от избора на детската градина за Сашето. И все пак десетте дни, които прекарахме в търсене на жилище съвсем ме потиснаха...
Вероятно за част от читателите, това е излишна драматизация, но аз наистина се чувствам зле.
Поддържат ме като че ли само две-три неща. Първото е, че тази промяна е много положителна за мъжа ми.
Второто е, че ще мога да се срещам с някои светли личности, които живеят на нашенска територия и, които ми вдъхват силна доза оптимизъм, че нещата могат да се променят (с голяма част от тях се запознах в тези форуми). Пък и като се замисля и с такива, които не живеят в Бг, защото ще съм винаги там, за да ги посрещна, когато си идват  Wink
Третото е, че реално ще мога да пътувам повече, ерго онова там за многопосочния билет...
Това е.

# 1
Еххххххх, Деметричка........Дошъл значи "заветният" ден  Confused
Предполагам, че никак не ти е леко  на душата.........Ама .........живота иска "жертви" по някога.
Пък и никога нищо не се знае. Утре пък може я към други земи да отпрашите, нов свят да опознаете.
Всяко зло за добро са рекли хората.....
Надявам се един ден да се срещнем на живо (независимо на коя териотория Hug)

# 2
  • Мнения: 4 244
Moже ли да ти кажа добре дошла на нашенска територия и да ти отворя още една посока в билета - село на завоя преди Шенген.
Това че ще сте в България няма да ти пречи да си у нас в всяка една от посоките на света, която си пожелаеш
Винаги ще имаш място сред нас - тук в виртуалния свят граници няма, а посоките са неизброими  Hug  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 1 278
Благодаря ви за подкрепата, Хондичке и Кати!
(а селото край Шенген все още ми е едно от първите в списъка!!!)

# 4
  • Мнения: 4 244
Благодаря ви за подкрепата, Хондичке и Кати!
(а селото край Шенген все още ми е едно от първите в списъка!!!)
Аз така съжалявам че се разминахме в България и да те питам получи ли ми СМСа
Радвам се обаче че сте намерили дом за момента и ви пожелавам колкото е възможно по бързо да си достроите собствения

# 5
Багажа стегнахте ли го? Фирма ли ще ви прехвърля..........Настръхвам само при мисълта каква е лудница после, като дойде време багажа да се "разквартирова" по предназначение nuts    action032

# 6
  • Мнения: 1 278
Кати, получих го, миличка. Не се притеснявай. Ние и без друго непрестанно бяхме на някакви огледи, без никаква почивка

Хрис, да, фирма. Сега идват, в понеделник. И на мен лекинко  Rolling Eyes ми прилошава като си помисля за разопаковането.  Sick Ама ще разпарчетосваме партакешите, няма как!

# 7
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Деметра, лек път и недей да униваш. Положителните неща, които иzброяваш не са никак малко.  Пожелавам ви да си построите бърzо къщата и момченцата да се аклиматиzират беz проблеми. Светът е отворен zа хората с широки сърца, така че таzи промяна не би трябвало да я въzприемаш като крачка наzад. Не zабравяй да се включваш отново при нас и дано някой ден се видим и на живо. Hug

# 8
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
И аз се пръсъединявам към пожеланията на Роза ,и не ни забравяй Hug Hug Hug

# 9
  • Мнения: 7 430
 Hug Деметричка, ще свикнеш... Wink Важното е да сте всички заедно  Peace
Леко разопаковане на багажа и много целувки и прегръдки на теб  newsm51 горда, мъжка мамо на малките човечета  Hug Two Hearts

# 10
  • Мнения: 4 212
На вси4ко му се намира колая, особенно пък ти, ще сколасаш за вси4ко и ще се бориш, знам аз. Децата също са едно голямо предимство за приспособяването. Живота ще поеме своят път. Леко пътуване и вярвам, до скоро  Heart Eyes  Hug

# 11
  • Мнения: 2 032
Деметри, то всичко временно, нали знаеш.
Дано да е леко пренасянето, пък по-натам дай някои координати, аз към края на Ноември ще дойда с децата в Бг, може и да успея да изпълзя до София (аз съм от Филибето).

# 12
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
надявам се да не ми липсваш тук Mr. Green разбирай - да ти скивам никО често у чужбинския.

 нали знаеш - където е любовта, там е щастието! Heart Eyes

и тъкмо, другийо път ше ме чекаш на летището да се видиме!!!! bowuu  bouquet Blush

# 13
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Деметра,
 Ти си мъжко момиче, така че не се и съмнявам, че ще се справиш...Не е лесно да си променяш живота отново, но...и това ще мине.......След това с усмивка ще се сещаш за всичко.....

Една голяма  Hug и не забравяй, че ние винаги се връщаме.....за срещи....  Heart Eyes

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз може и да съм егоистка, но се радвам че си идваш и наистина няма да ни се измъкнеш...smile3508нито на мен, нито на Хапка, нито на циганския оркестър Mr. Green

Леко и безаварийно преместване и да знаеш, че тук има и свестни хора, особено в Стара Загора (даже Ерика мисли така) hahaha

Чакаме те, душко, побързай Hug

Общи условия

Активация на акаунт