Как да подхраня миглите?

  • 4 606
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 807

Вече повече от 10 години съм почти всеки ден със спирала и виждам, че миглите ми не са чак толкова дълги както преди, когато бях млада  Mr. Green
Пак са гъсти и дълги, но не чак толкова.

Та, въпроса ми е, има ли начин да възвърна дължината им?

Благодаря на всички ви!  Hug

П.П. Извинявам се предварително, ако повтарям темата.

# 1
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Чувала съм, че мазането с рициново масло подхранва миглите но не мога да кажа дали действа на практика.

# 2
  • Мнения: 6 155
Eдно време го пробвах номера с рициновото масло, но ефект не видях Confused

Като начало, можеш да ги оставиш без спирала известно време /1мес. примерно/ да отпочинат. Друго, за което се сещам е подхранваща спирала, от тези безцветните. Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 9 463
И с бадемово масло-също.

# 4
  • Мнения: 2 807
Biby, ами от тези безцветните подхранващи спирали съм използвала преди години, на Орифлейм мисля, че беше.
Ефект обаче нямаше.  Confused
Ползвах я около месец де, не е било повече, може би пък е трябвало за по-продължителен период Thinking

Благодаря ви, момичета!   bouquet

# 5
  • Мнения: 596
Рициново масло с витамин А, изпитала съм го, действа! Ако се мажеш редовно ги подхранва страхотно.

# 6
  • Мнения: 6 155
Biby, ами от тези безцветните подхранващи спирали съм използвала преди години, на Орифлейм мисля, че беше.
Ефект обаче нямаше.  Confused
Ползвах я около месец де, не е било повече, може би пък е трябвало за по-продължителен период Thinking

Благодаря ви, момичета!   bouquet

В такъв случяй пробвай с рициновото масло или бадемово. Ето и малко инфо  Peace

http://rozali.com/advice.php?l=a&p=79
http://magi.triada.bg/article.asp?id=KR17&topic=KR&cf=yes

# 7
  • Мнения: 2 672
бадемовото помага - втривай нежно всяка вечер , аз така имах на едното око по-малко мигли и пораснаха бързо . Е , колкото на другото Wink

# 8
  • Мнения: 2 807
Рициново масло с витамин А

Купувам ги отделно и после ги смесвам ли?  newsm78


Biby, а ти това с рязането на една пета от миглите пробвала ли си го?
Нещо ме е шубе так да ги резна, ама ако се престраша, ще пиша за резултата  Wink

Благодаря ви още веднъж, момичета, страхотни сте!  Hug

# 9
  • Мнения: 6 155


Biby, а ти това с рязането на една пета от миглите пробвала ли си го?
Нещо ме е шубе так да ги резна, ама ако се престраша, ще пиша за резултата  Wink


Аз не съм, но една приятелка го пробва в ученическите години Laughing. Но нейните мигли, така или иначе си бяха дълги и гъсти Thinking Редовно си ги постригваше и то не една пета, ами изцяло. Няколко месеца ходеше така  Wink
Иначе аз съм пробвала рициновото масло - в празна спирала бях си сипала и с четчицата си слагах всяка вечер, все едно спирала. Не забелязах ефект, но сега като се замисля, миглите ми тогава въобще не са имали нужда от подхранване. Та може и заради това да не е имало ефект Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 028
Веднъж месечно им подрязвай само върховете и каквото и масло-бадемово,рициново или зехтин,да избереш все ще има благотворен ефект.Най-добре е да се нанася с четка от спирала и да се маже от корена навън.

# 11
  • Мнения: 596
Рициново масло с витамин А

Купувам ги отделно и после ги смесвам ли? 

да, аз така правех, мажех се всяка вечер и миглите ми бяха страхотни, гъсти и извити

# 12
  • Мнения: 1 205
Рициново масло с витамин А

Купувам ги отделно и после ги смесвам ли? 



А в каква пропорция ?

# 13
  • Мнения: 596
аз съм смесвала направо 2те шишенца, изсипвам вит А-то в рициновото масло

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Това с подрязването според мен не работи...Аз редовно съм ги подрязвала (по друга причина - дълги са ми, и като сложа и спирала, ми се опират в стъклото на очилата и ме дразнят), но не съм забелязала да има това някакъв ефект.

Общи условия

Активация на акаунт