Изпада в истерия като я обличам

  • 458
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 303
Вече около месец дъщеря ми изпада в истерия като я обличам. Не става въпрос само за това да не й харесва, че й хващам ръцете, но не дава нито блуза да облека,нито панталон, нито чорапи. Започва да плаче със сълзи, не знам какво си мисли, че ще й правя. Съжалявам я така и сърцето ми се къса, но не мога гола да я оставя Sad. Бързо ли преминават тези "фобии" Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 861
При нас започна по рано, някъде към 6-7я месец и вече нямам проблем с това точно. Сега като го обличам се гоним навсякъде из апартамента и го обръща на веселба, но поне не реве... Ще премине особено ако обича да ходи навън. Сега като му кажа "Маме, хайде навън..." и той си взима маратонките и хуква към вратата Laughing и започва гонитбата Crazy

# 2
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
И аз съм със същия проблем , и така вече повече от месец .Опитвам се да я развличам с песнички , играем си  , но това помага малко .След това ред сополи ред сълзи   ooooh!

# 3
  • Мнения: 3 491
Май че имахме такъв период с баткото ... Минало-заминало. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 755
И при нас пада голяма борба при обличането, за мой късмет поне не реве. Обаче, много обича да си сваля обувките и чорапите. В къщи по 100 пъти на ден го обувам и пак е бос. Да, ама лятото мина и това става проблем. Купих му няколко вида пантофки, с различно закопчаване и с надеждата, че няма да може да ги сваля, но....."надеждата ми умря". Никакво закопчаване не може да му се опре. Ха сега, ако някой има идея, нека ми даде съвет какво да правя  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт