Има ли при вас БГ хранителни магазини и ресторанти?

  • 9 717
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Не че сме се утрепали да ходим по ресторанти  напоследък, но все пак посетихме БГ ресторанта в NY, в Queens и бе6е приятно, с изключение на 4алги4ката, с която ни изненадаха неприятно Confused #Cussing out Хапнахме си 6опска салата,ме6ана скара с бири4ка Crazy Mr. Green Храната бе6е на ниво. Интериора също ни хареса.
Иха4е пак в Queens има БГ хранителен магазин,но не пазарим ваобще от него. Само един път купихме ни6есте за Алекс и лютеница. В Манхатън от един магазин за сирена си взимаме веднъж седмично БГ сирене и кашкавал.
Как е при вас, липсва ли ви някое БГ ястие от ресторант или пък продукти?

Последна редакция: пт, 23 сеп 2005, 00:11 от danchita

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Тук няма български магазин, но много от нещата се намират в турските....При нас няма и ресторант /в нашата част/, но на 100 км има македонски ресторант / много добър/.....Май, има и в Хага, но никога не съм била /някой ако знае и има впечатления да каже...../

# 2
  • Мнения: 7 837
Бг кръчма има на около 2 часа път от наше село. Бг магазин също.
Тук има руски магазин, в който има достатъчно Бг стоки.
И Загорка продължава да има, а някои от немско си ходят до вкъщи, за да я пият  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 605
Тук при нас е пълна скърб, ни ресторант, ни магаzин. Аz редовно готвя бълг махджи, продукти се намират об6то вzето, подправките си ги нося от БГ а ина4е сама си правя вси4ко, вкл. буркани, какво да правя....

# 4
  • Мнения: 3 098
Да,във Валенсия има бг ресторант.Аз не съм го посеЩавала оба4е,понеже му се носи лоШа слава.Ако ни се прииска неЩо бг ходиме в Гандия,там са на всеки см. newsm62 СъЩо така има и бани4арници,складове за хранителни стоки,магазини.Във Валенсия не знам да има магазин с бг стоки.Има много руски и румънски,но не ми и трябва,тъй като много 4есто ни носят ,каквото ни се похапва от България.

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Знам за бг ресторант на около 60 км от тук,но никога не съм била там,  иначе бг магазин...в Дрезден, може и онлайн да се поръчва. Останах с много добри впечатления.

# 6
  • Мнения: 3 880
иначе бг магазин...в Дрезден, може и онлайн да се поръчва.

Дай линк де Wink

# 7
  • Мнения: 114
Ето го и сайта на ресторанта в  Куинс, макар4е няма по4ти нищо за гледане в него  Shocked

http://www.bulgara-ny.com/  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 072
БГ магазин няма наблизо, а някой желаеЩ ако се светне да открие такьв, гаранция Ще остане доволен, има кой да пьлни "каси4ката".
липсва ли ви някое БГ ястие от ресторант или пък продукти?

Аха, липсват ми, най_ве4е 2_те Б ( бозата и баницата), топлото гевре4е и не му е тука мястото , но и денШния вестник.

# 9
# 10
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Тук няма нито едното нито другото, но пък не мисля че има нужда Wink. Кухните ни са толкова близки, пък и  да ми липсва нещо (предимно подправки) си ги нося от България.

# 11
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
В някои градове има бълг. ресторанти, иначе zа таzи фирма на пепеляшка zнам като zа магаzин.  За други май нямам инфо.

# 12
  • Мнения: 1 173
При нас има два български ресторанта и съм чувала, че има и български магазин, ама още не съм ходила до там.
Храната в Рила е много хубава, докато в София Грил не ми харесва особенно.

# 13
  • Мнения: 4 212
У наше село има 3 български ресторанта и няколко Бг кафенета. Гандия оба4е ни бие по вси4ки параграфи. Скоро май ще се казва България този град  Peace имало пове4е българи отколкото испанци..............много сме, силни сме  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 244
И Загорка продължава да има, а някои от немско си ходят до вкъщи, за да я пият  Mr. Green
Аз като си отворя магазинчето и го напълня отгоре до долу с Загорка, няма да те поканя на откриването smile3534

Общи условия

Активация на акаунт