Раждане в Chicago

  • 587
  • 8
  •   1
Отговори
Priwet na wsichki mami tuk! Az tokushto se registrirah i zapochwam s waprosi Simple Smile Predstoi mi goljama awantjura i mi e neobhodima kolkoto se mozhe poweche Info. Mojat sluchaj e sledniat: zhiweem s mazha mi w Germania (Stuttgart) i sme w ochakwane na bebka prez dekemwri. No imame zeleni karti za USA i reshihme da i dadem oshte edna wazmozhnost za izbor kato ja rodja w USA i po tozi nachin ja naprawim amerikanska grazhdanka. Problemat e obache che shte si plashtame sami wsichko, zashtoto tam njamam zdrawna zastrahowka. No towa sme go reshili i shte go naprawim. Weche gore-dolu imame predstawa koe kak stawa, bez tochni ceni na prestoj w bolnici i lekari. Ima li njakoj tuk kojto moje da mi kazhe tezi cifri? Shte bada bezkrajno blagodarna ako mi posochite konkretna bolnica, lekar, ot kojto ste ostanli dowolni. I wtoriat mi wapros e kolko wreme otnema izdawaneto na Birth Certificate i pasport. Predwaritelno blagodaria i shte se radwam na wseki spodelen opit.

Последна редакция: чт, 22 сеп 2005, 19:01 от rosa

# 1
  • Мнения: 3 367
в охайо-раждането струва около 10 хиляди,зависи от екстрите..това е най-евтиното,с епидурална упойка,24 часа престой в болница,никакеи усложнения
свид.за раждане- около 3 седмици, социален номер излиза за около 45 дни,паспорт може и за по-малко от седмица след като има другите докс
дайте си поне месец преди термин за да можете поне веднъж да ви види д-ра к ще изражда,и да има мегдан да го смените ако не ви харесва..
бест от мен

# 2
  • Мнения: 7 605
По добре не 4акайте много да zаминете, zа6тото авиокомпанийте не пускат бременни след 32. седмица (но провери с съответната компания, всяка си има други правила).

# 3
  • Мнения: 384
А вие само за раждането ли ще дойдете?

# 4
В Илиной има програма Kidcare, която може да ти осигури безплатно раждане!
Виж този сайт:http://www.kidcareillinois.com/
Идвате, регистрирате се, получавате застраховката и си раждаш Grinning
Вие тъй като не работите тук, нямате проблем с доказване че нямате финанси.
Иначе раждането може да ви излезе и $25 000 и повече!

# 5
Predwidili sme pochti dwa meseca prestoj predi rajdaneto i oshte tolkowa sled towa. Blagodarja i za podseshtaneto za samoleta, towa sashto weche go prowerihme.
Za sazhalenie ne moga (po-tochno ne smeem) da polzwame Kidcare, zashtoto weche 2 godini si podawame danachni deklaracii w USA, wapreki che njamame dohodi tam i sme nad dohodite, koito sa posocheni tam. Chuwala sam za predwaritelno zakupuwane na paket ot bolnicata, no ne znam kolko wreme predwaritelno trjabwa da se plati tozi paket i dali az  weche ne sam zakasnjala.

# 6
  • Мнения: 384
Predwidili sme pochti dwa meseca prestoj predi rajdaneto i oshte tolkowa sled towa. Blagodarja i za podseshtaneto za samoleta, towa sashto weche go prowerihme.
Za sazhalenie ne moga (po-tochno ne smeem) da polzwame Kidcare, zashtoto weche 2 godini si podawame danachni deklaracii w USA, wapreki che njamame dohodi tam i sme nad dohodite, koito sa posocheni tam. Chuwala sam za predwaritelno zakupuwane na paket ot bolnicata, no ne znam kolko wreme predwaritelno trjabwa da se plati tozi paket i dali az  weche ne sam zakasnjala.

Е с това ме хвърли в оркестъра просто.Нямаш доходи в сащ, а им плащаш данъците. Ехххххх, затуй май е богата таз държава Laughing

Последна редакция: чт, 22 сеп 2005, 20:06 от Krassi

# 7
  • Мнения: 1 393
Ne iskam da te plasha i podchertavam, che tova koeto ste ti kaja ne e proverena info, no niakoi mi beshe kazal predi godina dve che veche ne stava bebeto avtomatichno amerikanski grajdanin samo ako e rodeno tyk v USA. Taka che te savetvam hybavo da si proverite nestata predi da predpriemete tazi stapka.
Yspeh!

# 8
Все още децата родени тук сатват абсолютно веднага американски граждани, независимо дали родителите са леглани!
Има проектозакон, който не е гласуван, за отпадането на това. Очаква се да се гласува около февруари. Със сигурност ще се разбере ако го приемат!

Общи условия

Активация на акаунт