мнение за бившата III Аг в Княжево или сегашната Райна Княгиня

  • 4 401
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
 HugЗдравейте на всички мами Hug
интересува ме има ли мама раждала  в III Аг в София и какво е мнението и 

Последна редакция: чт, 22 сеп 2005, 21:42 от konstans

# 1
  • Мнения: 2 550
Аз не съм раждала там, но само да кажа, че в момента болницата изглежда адски пуста....няма ги дори лекарите на първия етаж...

# 2
  • Мнения: 2 663
да бе аз за това питам,защото там практикува за по 4 часа моя лекар и съм ходила няколко пъти и ми прилича на морга -адски мрачно

# 3
  • Мнения: 2 755
Това беше една много добра АГ-клиника, преди време обаче. После я закриха и на нейно място направиха, или по-точно се опитаха да направят частна АГ-клиника, ама какво стана, не знам.

# 4
  • Мнения: 503
Аз раждах там в края на 2002 год. и не съм доволна. НЕ ТИ Я ПРЕПОРЪ4ВАМ, особено ако са там още същите лекари. Мен ме следеше д-р Снежина Ми4ева, малко търгашка си пада, за пари вси4ко ще направи, но за съжаление го разбрах късно. Родих там секцио, оперираха ме д-р Ми4ева и д-р Лиси4кова, и нея не ти препоръ4вам. Пове4е по темата, както и моята история и исторята на още една мама, раждала там, има на този адрес:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4909.msg153474#msg153474
Това е моят отговор, след него има отоговор на друга майка, раждала там.

# 5
  • Мнения: 150
аз мислех да раждам там но навреме се отказах- болницата наистина е адски пуста.Мичева ме разведе из нея, но какво да кти кажа- и родилната зала и операционната са по-зле от тези в шейново( там родих впоследствие).Имаше 1 бебоче малко в една стая сам самичко- други хора нямаше в момента освен Мичева и една санитарка мисля че беше.Като ми обясниха за цените разбрах че под 1000 лв няма да падне цената и дори се уплаших че заради парите може секцио да ме еизродят дори да може и нормално( при мен имаше такава възможност заради тесен таз, но родих нормално).Ти си знаеш най-добре, но и аз като останалите не мисля че е добър този вариант.В една голяма болница има всякакви специалисти и за теб и за бебо, а там ако стане нещо( няма да става разбира се  Hug ) кой и как ще реагира- та те нямат персонал.

Общи условия

Активация на акаунт