Подарък за 3 годишно момиче

  • 2 123
  • 6
  •   1
Отговори
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ще ходим на рожден ден, но като се замислих- не знам какво точно да купя за подарък. Кукли сигурно има много. Искам някоя по-интересна играчка. По принцип съм фен на Tolo, но никога не съм обръщала внимание дали в Малечко има играчки в тази възрастова група.
10x за помощта Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 1 077
Има доста смислени играчки на Равенсбургер - има ги в Бонжура. Там имати хубави комплекти на Кариола ли беше... за рисуване...

Тия дни видях и много хубави коплекти моделин с инструменти - моделинът всъщност е цветна паста, която скоро след оформяне изсъхва и стават чудесни нещица - за по-малки дори ще е лесно, защото има и формички разни. Мисля, че на МИЛАН беше комплекта, можеш да видиш в "добрите книжарници"

И в ТСМските магазини има хубави дървени играчки - сглобям влак, сглобяема къщичка. Скоро гледах и комплект домино - с камионче, което ръси след себе си плочките, а после с разни приспособленийца ги буташ и падат по стълбички...ама че го обясних... ooooh!

Според мен поне чудесен подарък би бил един куклен театър от ТСМските, но по-големият който се сглобява и става също на дъска за писане - зелена, писалище и етажерка. Поне на мен много ми хареса. Цена - около 30-40 лв.

# 2
  • Мнения: 5 877
Стига бе, Белята, какви готини неща описваш! В кой ТСМ това?

Черна дъска има и в Марсел, макар че на мен ми излезе доста скъпа, 50 лева и пак не съм много доволна. Имаше и по 150, де.

Иначе в Ориндж на детския етаж има много готини материали за рисуване с пръсти, медени бои, моделини всякакви, брокати, абе ум да ти зайде.
Книжки хубави много се харчат, кукли за куклен театър, къщичка (струват около 25 лева), шляпалка от "Традиция", синци за низане (пак в Ориндж съм виждала, сигурно и на друго място има), дървена люлка за кукли (пак в "Традиция"), кубчета (по много), ЛЕГО, дискове с приказки (бих ти препоръчала да вземеш презапис на стара плоча от БАЛКАНТОН, "Калев" имат такива).
Не е никак лош вкус да му вземеш на детето кола; никой не купува на момиченцата, а пък с кукли и готварски неща са зарити. Влакче също е добра идея, макар че може би за малко по-голямо детенце.
Дървена везна, за да си играе на продавачки - имаше ги в подлеза на Ситняково в едно магазинче, но по Коледа ги гледах. Оттам имаме и дървен часовник с местещи се стрелки.

# 3
  • Мнения: 1 077
В Пловдив... Mr. Green... Вчера бих собствения си рекорд - 2ч. в склада до х-л Родопи - резултат - пердета за хола - 15лв, форма за кекс (сърце) 4лв, пътна чанта на колела 8лв. и една покриФчица - 1лв.... Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 255
Ако има с кой да направиш партия - това е чудесен подарък  Wink

# 5
  • Мнения: 149
Скоро направих подарък на едно мое много любимо 3-годишно момиченце. Взех й една книжка с приказка (беше за Снежанка и 7-те дж...). В нея имаше мнооого картинки с бели дупки на някои места. За тези бели дупки има приложение лист с лепенки...та детенцето трябва да познае коя картинка къде да залепи....
Много се чудих  newsm78 дали пък не е малка за такава книжка, но на следващия ден говорих с майка й, и тя каза, че много са се забавлявали докато са нареждали лепенките....
Ако те интересува - това е от книжарницата (как-й-беше-името) близо до пл. Славейков - една голяма.....има такива книжки с различни приказки....цената й беше 2,90 - но може да й вземеш и нещо друго...
Дано съм помогнала  newsm03 и....весело парти!  ura

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Благодаря на всички Heart Eyes
Парито мина страхотно, но ние бяхме за малко, защото Нели беше най-малката и на по-големите не им беше интересно да си играят с "бебето'' Mr. Green
За подарък купихме страхотна малка дъска за гладене от Малечко, в размер точно за 3-годишно дете, с миниатюрна ютия, щипки за гладене, простор и панер за дрехите. По реакцията съдя, че много й хареса. Нели също й хвърли око, но бързо разбра, че по-големите деца не си дават лесно подаръците Flutter

Общи условия

Активация на акаунт