А кои са ви любимите места в България?

  • 5 033
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Четох темичката за ходилите в чужбина. И понеже не съм ходила, реших да се включа с тази.
Моите най-любими са:  с. Камен бряг и  с. Тюленово;
Плажа на  с. Горица;
Всичките ни планински местенца. Но май най-много Пирин!
Мелник ми е супер любимо градче Laughing
Сигурно доста местенца пропускам.

# 1
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Синеморец,Созопол абе май на юг от Бургас Mr. Green Heart Eyes
Любим град- Бургас. Heart Eyes Heart Eyes
В Родопите-Смолян,Чепеларе,Пампорово.
В Стара Планина-Априлци,Черни Осъм,Елена,Трявна, и още мноооого места!
Хубава ни е ПРИРОДАТА!!!!

# 2
  • Мнения: 2 258
Най-най любимото ми място в България е Банско.Може би защото имам страхотни спомени оттам...

# 3
  • Мнения: 9 903
Русе - изключително красив град.
Дунавският бряг - и о. Вардим.
Морените на Витоша.
Сините камъни.
Една разкривена къща, кацнала нависокото при един от завоите на с. Пчелина в Хаин боаз.
уфффф, и много-много други места...

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 916
Пампорово, обожавам Родопите  Simple Smile.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 116
Много са ! Wink
Напоследък най любимото ми място е Рибарица, влюбена съм в това място !  Hug

# 6
  • Мнения: 2 212
Несебър Heart Eyes ,  Варна  Heart Eyes  и не съм била на много места из планините ни, но много ми харесаха Чудните мостове в Родопите... И аз искам на Рибарица...никога не съм била, ама искаааааааам  Crossing Arms

# 7
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Ех, Пирин Планино. Това лято бяхме на 5 дневен поход по маршрут Банско, х. Бъндерица, х. Демяница, х. Безбог, Банско. Беше велико преживяване. Такива гледки, такава природа. Плаках от носталгия като слязохме от планината.

# 8
  • Мнения: 1 232
Созопол,Рибарица,Чифлик,Априлци,Арбанаси,Велико Търново,Ковачевица,Карлово ,боженци ,Копривщица и много други

# 9
  • Мнения: 3 251
Селата из Котленският Балкан-Жеравна , Медвен , Ичера...
Обожавам Рила планина!!!

# 10
  • Мнения: 254
 РИБАРИЦА-защото е приказно там. И СИНЕМОРЕЦ-защото е много спокойно,чисто и имам хубави спомени!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 621
Несебър ми е най любим, а иначе и Созопол, Пампорово, Рибарица - все страхотни местенца Laughing

# 12
  • Мнения: 1 938
Град Бяла (Варненска област), Варна, Бургас.
Дяволското гърло

# 13
  • Мнения: 3 423
аз обичам созопол ,защото като малка мама и тате там все ме водеха лятото и ставаха супер игри с другите деца между къщите в стария град.заради детските си спомени обичам и рила-особено мальовица,обичам и бившата дружба -все места на които съм била с баба и дядо.сега съм малко разочарована от промените по морето а и банско ми остави лошо впечатление-много са алчни и гледат да ти изпразнят портмонето преди да са се научили на обслужване.дано се оправят нещата

# 14
  • Мнения: 7 837
Копривщица и Орешак  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт