фемостон!

  • 21 011
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
здр,изкам да попитам за фемостон ,изписаха ми поради липса на цикал и яицници не фонкционират,праеих хормонални изследвания и тожа е диахнозата яицници не работят,моля за савет!

# 1
  • Мнения: 7
Със същия проблем съм е-майла ми е ros-ruse@abv.bg! Чакам да си пишем!

# 2
  • Мнения: 1 893
Мисля,че Фемостона е хормонален препарат. Аз също съм в климактериум от няколко месеца,но на мен ми изписаха Фемовита-на билкова основа е. Още не съм усетила ефекта,защото го пия от 10 дни,но топлите вълни понамаляха. Ти какви симптоми имаш? На колко години си? Аз съм на 43.

# 3
  • Мнения: 7
аз съм на 20г. и ми го изписаха поради липса на мензис в резултат на аденом на хипофизата. Пия го вече 5 -та година, но се страхувам от дългата му употреба, тъй като много лоши неща пише в листовката. Има ли някой кпйто приема продължително време фемостон?Аз се чувствам прекрасно от него, не съм напълняла и хормоните ми са в граница, но се страхувам от страничните му ефекти.

# 4
здравеите!на 43г съм,запо4нах да пия фемостон от 21 11  изписан ми е от генеколог претеснявам се като 4ета листовката,затова питам които го е пил да сподели!

# 5
  • Мнения: 213
Здравейте  bouquet
Имах силен цикъл и след като дуфастона не ми повлия, една жена-вече не мога да я нарека лекар-ми предписа фемостон.Имах страхотни болки в гърдите, но тя ми каза, че това е нормално, просто да се мажа с прогестогел и след 6-9 месеца нещата щели да се нормализират. В дясната гърда се образуваха две малки бучици, които по-късно бяха определени от хирирг-онколог като мастопатия. На третия месец не издържах и отидох при друг гинеколог. Той каза моментално да спра фемостона и започна друго лечение. Бучиците обаче си останаха.Въпреки проверките при мамолог на 3 месеца,м.юли тази година се оказах с рак на гърдата.
На 39 години съм и нямам никакъв рисков фактор.Ракът е естрогенозависим и съм твърдо убедена, че фемостона е причината ,разбира се съчетан с лекарска некадърност.На много хора , с различни проблеми от моите, той със сигурност помага, но моята препоръка е -СЛЕДЕТЕ СЕ ЧЕСТО ПРИ МАМОЛОГ newsm10

# 6
  • Мнения: 1 893
Мммммда.... и аз така мисля. Затова не пия хормонални. Пия си на билкова основа за климактериума и естествено,чакам резултат,който,за съжаление идвал поне след месец употреба.

# 7
  • Мнения: 5 683
Мммммда.... и аз така мисля. Затова не пия хормонални. Пия си на билкова основа за климактериума и естествено,чакам резултат,който,за съжаление идвал поне след месец употреба.
Сподели какво пиеш на билкова основа?

# 8
  • Мнения: 1 893
Изписаха ми Цимидона,защото съм в климактериум от няколко месеца и се чувствам ужасно. Пих я 5-6 дни,но започна нещо да ми се гади и се обадих на АГ. Смениха ми я и сега пия Фемовита. Още не мога да кажа дали има ефект,защото трябва около месец ,за да подейства,а аз я пия от 2 седмици. Но,като,че ли топлите вълни понамаляха и май съм по-енергична. Иначе все ми е отпаднало и депресивно Sad

Общи условия

Активация на акаунт