Дайте ми съвет за цветна снимка

  • 554
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Правил ли е някой цветна снимка в Бургас и кой лекар бихте ми препоръчали? Аз може би като повечето от вас тук съм объркана и все още не мога да се реша дали да си правя.
Правим бебе от 4 месеца моите хормони са наред. Имам овулация. При мъжа ми спермограмата е добра, а бебе няма. Та реших да направя и следващата крачка т.е да видя дали тръбите са проходими. Но много ме е страх.  Embarassed Аз бих изчакала още някой месец/защото 4 месеца бебеправене не са много/, НООО годинките ми са повечко и мисля че всяко забавяне няма да е в моя полза.
Малко дългичко стана обяснението, но искам съвет от вас дали да направя това изследване и ако знаете къде в Бургас. Кажете ми и как се прави цветната снимка и дали много боли, че умирам от страх.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Ето за цветната снимка .  Дано някой ти препоръча лекар . Успех !

# 2
  • Мнения: 1 951
4 месеца иzобЩо не са много по принцип и ако хормоните са ти наред е рано наистина. От друга страна и при мен всичко беШе наред уж, а година и половина ниЩо. Чак сега като направих снимката се установи къде е проблемът...
Иначе мен не ме боля, само си иzхабих нервите с предварително страхуване  Mr. Green
Успех ти желая и не предприемай ниЩо беz консултация с лекар

# 3
  • Мнения: 50
Благодаря ви за отговорите! Но все пак няма ли някой който си е правил цветна снимка в Бургас и може да ми препоръча лекар? По принцип голямо ли е значението на нивото на професионализъм на лекаря извършващ манипулацията?
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт