nqmame zybki

  • 1 011
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
Zdrawejte! Rolling Eyes
Kajete mi normalno li e :Deteto mi e na 1g. i 5m. a ima samo 5 zyba. Pyrwite dwa izniknaha na 11 meseca. 3 i 4 na 13 meseca, a petiq predi 3-4 dni. Trqbwa li da predpriema nesto i kakwo? Praynig

# 1
  • Мнения: 8 505
Бъди спокойна,ще излязат рано или късно.Ти самата пишеш,че като цяло са започнали да избиват късно-тогава какво те притеснява?То е като прохождането-при някои на 8-9 месеца,а при други-на годинка и 4-5 месеца.

# 2
  • Мнения: 287
Не мисля че трябва да се притесняваш, при всеки е различно. На моя син първите два му излязоха на 5 месеца, следващите 6 на 6-7 месеца, и едва преди месец му излязоха 3 кътника. Безболезнено никнене на зъбки newsm10 newsm47 smile3521

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
Не се притеснявай, ще излязат зъбчетата.
Писала съм и в други теми по повод на зъбите ... моя 1ви зъб е излязъл на 1г4м Simple Smile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Здравей, не се притеснявай излишно. Моите зъби са започнали да растат след годинката като на година и един месец  съм имала само 3 броя.

# 5
  • София
  • Мнения: 748
алабала,преди време ти писах на лични,не ги ли четеш?

# 6
  • Мнения: 5 790
Не се притеснявай де? Да  си виждала човек без зъби? - такав дето никога не са му поникнали имам предвид...

# 7
  • София
  • Мнения: 84
Не се притеснявай, ще излезнат. Само за сравнение-има и по-лоши случаи от вашия. На моята дъщеря 1 зъб изби когато беше почти на 1.3. Сега е на 1.11 и има 10 зъбчета.

# 8
  • Мнения: 114
Моята като беше на 10 мес.изкара 4 зъбчета и си бяхме само с тях до 1,7м.
не излезат не се притеснявай Peace
Даже старите хора казват, 4е късните зъби са по здрави дано е вярно Praynig

# 9
  • Мнения: 265
macro az ot skoro sym wyw foruma i ne se sprawqm koj znae kolko dobre newsm78. Kakwo oznachawa na lichna i kak da gi procheta? Spomnqm si che s teb razgowarqh w chata. Embarassed
 Ne se syrdi  Joy

# 10
  • Мнения: 265
Blagodarq na wsichki, koito me podkrepqte i pomagate, no az naistina sym pritesnena. Crazy Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 748
значи,алабала,като влезеш в заглавната страница, където си избираш форум,най-отгоре има прозорец,където пише''здравей,алабала".отдолу пише колко лични съобщения имаш.като кликнеш върху тях можеш да ги прочетеш.там има и опция"отговори".пиши ми.аз след малко ще ти пратя лично съобщение за да ти обясня как да пишеш на кирилица.

Общи условия

Активация на акаунт