Пие сок с лъжичка, а не с биберон

  • 688
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 127
Моля ви, дайте съвет как да науча бебка да си пие сока от биберона. Вече един месец се мъча да й давам сок от шишето с биберон и тя категорично отказва. След това й го давам с лъжичка и тя е много доволна и с охота си го изяжда. Пюретата също с лъжичка си ги яде. Единствено млякото си го пие. Но всичко друго просто отказва да го пие от шишето. Все още по малко сок й давам да пие - около 40мл. за един път, но нали ще трябва да го увеличиме количеството и общо взето става досадна работа.

# 1
  • Мнения: 1 032
С какъв биберон й даваш сока? Ние го пием с биберон с по- голяма дупка, защото пресните сокчета са по- гъсти и понякога запушват бибата- да не би това да е проблема

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 213
Гледам продават едни чаши с накрайници за след 3-ти месец - дали от тях ще пие бебенцето сок? Защото какво по-хубаво да се приучава отрано на чаша, то и с лъжица е супер, но сигурно е уморително да се дава сокче с лъжица. И аз смятам да си купувам такава, точно заради сокчето.

# 3
  • Мнения: 702
Ние си пием сока с такава чаша със силиконов накрайник на Нуби и всичко е ок`
Бяхме с лъжичка като вас и нещем от шише сега е супер работата защото тази чаша е така направена че само ако дръпне беба пуска иначе не Wink
Пробвай и ако стане добре не са скъпи мойта я взех от Щъркел за 4.60

# 4
  • Мнения: 3 663
Ние си пием сока с такава чаша със силиконов накрайник на Нуби
чашата е супер
и аз много я харесвам и също предлагам да пробваш с нея
със силиконов накрайник и неразливаща
таня много си я харесва
ако сте с авентски шишета - продават силиконови накрайници като за чашки
въобще аз предлагам да я пробваш с чаша с човка Simple Smile
ако ли не - и с обикновена чашка може да опиташ
лекичко и бавно ще е, но пак по-бързо отколкото с лъжичка Simple Smile
успех Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 464
Дъщеря ми не щеше сок до миналия месец , Crazyстанах докато се опитвах да й давам с лъжица и накрая се отказах,ядеше си пюрета с голямо удоволствие,то си е същата работа.И сега взе сама да си ги иска,вече пие всякакви. Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 8 272
...Sad а ние освен сока и в водата с лъжичка пием, иначе няма да изпие и 20 мл на ден със шише, ...дажре и с шише с накараиник не иска (нашите са Чико и Дисни)

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 127
определено с накрайник на авент се справихме. малко в повече й идва, защото доста тече, но на почивки се справяме. просто слагам повече сок, за да може да се справим и с фирата Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 1 315
Ние пием с биберони Avent позиционни. Те не са с дупки , а с процеп и се върти в зависимост от това какво се пие . За сок с круша например с амного удобни, понеже тези с дупките се запушват и бебо дърпа, то не пуска и почва рев.

Общи условия

Активация на акаунт