Как ходите на кухня в това гадно време?

  • 1 014
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 609
При нас вали ужасно и няма изгледи скоро да спре Rolling EyesЧудя се цяла сутрин как да стигна до мл.кухня newsm78.Няма на кого да оставя малката и трябва да отида с нея.Количката е с дъждобран,но въпреки това не смея Crazy
Като си представя,че вече ще е все такова време Thinking,се чудя дали да не взема да и готвя в къщи?От друга страна пък тя много трудно свиква с новите вкусове,тъкмо почна да яде от там и сега... ooooh!

# 1
И аз напоследък се замислям за лошото време и взимането на храната от млечна кухня... Thinking
Сигурно ще ми се налага да излизам от работа през обедната почивка с колата и по най-бързия начин да отивам до кухнята, после до вкъщи, за да я оставям и нашата баба да може да нахрани детето..... newsm78
.......и все пак си е сложна ситуация.....
а времето все по-лошо ще става  Rolling Eyes......................

# 2
  • Varna
  • Мнения: 333
Ако спи го оставям сам Embarassed и тичам до кухнята. Отнема ми 10 мин отиване и връщане. / ако няма опашка/ Той често спи по това време. Иначе си го водя с мен. С количка, с дъждобран.  Няма на кого да го оставя.  newsm45

# 3
  • Мнения: 1 427
Редуваме се със съседката ,когато е лошо времето.Едната гледа бебоците,другата ходи за кухня и така.

# 4
  • Мнения: X
С колата, иначе няма как...................само да не се окаже, че ще давам повече пари за бензин, отколкото за ядене Sad

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
О, аз впрягам родата, ако се наложи. Но аз имам вариант, за теб не знам.
Виж за колата идята е добра, стига да си шофьор.

# 6
  • Мнения: 2 609
Колата е в татито,а неговата работа не е хич на близо-не става
Съседите ни са едни ooooh!-и това не става
Да спи не мога да я оставя,че ние не сме много от поспаливите,пък и кухнята е далечко- и това отпада Thinking ooooh! newsm78
Незнам направо Crazy
Днес ми я донесе свекъра,ама немога всеки ден да го разкарвам човека  Tired

# 7
  • Мнения: X
Ох бубинка, лошо......... ами прецени дали не е по-добре да си и готвиш вкъщи Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 609
Май,май това ще е най-доброто Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 381
И аз съм от Шумен и имам същия проблем.Карам свекъра да ходи ама той някой път се опъва че не знам

# 10
  • София
  • Мнения: 15 197
Ако вали когато трябва да отида до кухнята, гушвам Иво и така двамата сме под чадъра.

# 11
  • Мнения: 2 609
И аз съм от Шумен и имам същия проблем.Карам свекъра да ходи ама той някой път се опъва че не знам

Ти от коя кухня вземаш?

# 12
  • Мнения: 2 609
Ако вали когато трябва да отида до кухнята, гушвам Иво и така двамата сме под чадъра.

Това е вариянт,но ми е далече кухнята,така съвсем ще станем вир вода Wear Umbrella,с тия силни дъждове

# 13
  • Мнения: 834
Ние пък пред блока имаме денонощно кафе, а на входа - заложна къща. Където я приютат - там стои  Laughing  Нищо, че в заложната къща са мъже - забавляват я много яко  smile3533 , а и там на нея и е мнооооого интресно!

# 14
  • Мнения: 3 146
Ние се бяхме комбинирали 3 майки от един блок и беше супер.И децата се разбираха и беше възможно да оставим 3 деца при една майка без проблем.

Общи условия

Активация на акаунт