Закупуване на инфарникс - от къде?

  • 796
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте. Искам да закупя инфарникс, но незнам от къде. Питах в близките аптеки, но нямаха.
Живея в Младост  и ми се ще да не ходя чак да Люлин, но щом се налага:)
Ще съм благодарна и на приблизителна цена.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 371
Здравей! Има го в по-големите аптеки. В кварталните става с поръчка и капаро, до 48ч ще ти го доставят. Цената е  28-32лв за ваксина. Трябват ти 3бр за 3 месеца. Като започнеш с нея не е желателно втовия или третия път да е  българска ДТК. Късмет!!!

# 2
B дружба 2 в червения супермаркет има аптека в която можеш да го поръчаш даставката става за 24 ч цената му е около 28-30 лв .Можеш да им звъннеш и по телефона и да попиташ дали имат Инфанрикс тел 973 46 16

# 3
"Фармател" - тел:962-22-22, работят денонощно и доставката ще ти е безплатна! Grinning

# 4
  • Мнения: 8 585
Здравейте. Искам да закупя инфарникс, но незнам от къде. Питах в близките аптеки, но нямаха.
Живея в Младост  и ми се ще да не ходя чак да Люлин, но щом се налага:)
Ще съм благодарна и на приблизителна цена.
Благодаря ви предварително.
Като педиатър съм много радостен,че започват да се търсят и предпочитат качествени ваксини. Изборът Ви е много добър.

# 5
  • Germany
  • Мнения: 7 880
"Фармател" - тел:962-22-22, работят денонощно и доставката ще ти е безплатна! Grinning
И ние така:)

# 6
  • Мнения: 5 228
Аз си я поръчвах в една от аптеките Санита. След няколко часа я доставят и си я взимаш. Като купуваш внимавай как е съхранявана, защото трябва да се съхранява в хладилник.

Общи условия

Активация на акаунт