Зацапване

  • 1 171
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 011
Здравейте момичета,
позволявам си да пусна нова тема, защото с търсачката почти нищо не намерих.
Така, става въпрос за следното: От този месец пия Дуфастон, меря темп., на 17 ден ми се появи едно зацапване - кафеникаво /по принцип си имам бяло течение, сега беше станало кафяво/, помислих, че ми е овуто, тъй като и т. се беше повишила. На следващият ден също имах малко и после сякаш престана. До вчера - 21 ден от цикъла, когато пак се появи и сега имам.
Някой знае ли от какво може да е. Дали е от Дуфастона?! Или нещо друго?!

# 1
  • Мнения: 4 298
И аз съм на дуфастон. Последния цикъл имах такова зацапване и аз, което според лекаря ми се дължи на по-ниската от необходимата ми доза. Сега ми го увеличиха пак на 2 на ден и предполагам, че с тази доза няма да имам проблеми. При теб как е изписан?
 Praynig а може и да се дължи на имплантация... Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 3 011
Пия го от 5ти до 25 ден х 2 на ден - за първи месец ,акто сега ми е 17 ден на приема.

# 3
  • Мнения: 4 298
Ако мериш температура можеш по-добре да се ориентираш, но е възможно да ти дойде М до няколко дни. Това го казвам само от личен опит. На мен зацапа ли ми така, значи да чакам до два-три дни лелката. Надявам се все пак да е от другото, дето ти писах..

# 4
  • Мнения: 390
Денди, дано да е имплантация.Има надежда .Така се роди дъщеря ми преди 9 години. Желая ти го от все сърце!!! smile3525

# 5
  • Мнения: 3 011
*vera, рано е да ми идва М, сякаш. Знам,че когато спра Дуфа, до няколко  дни 4ак ще ми дойде, имам още 3 дена да го пия. Ох дано дано, това зацапване да е от другото. А ако наистина е имплантиране и си взема тест дали ще отчете?

# 6
  • Мнения: 177
17 ден ми се появи едно зацапване - кафеникаво. На следващият ден също имах малко и после сякаш престана. До вчера - 21 ден от цикъла, когато пак се появи и сега имам.
Миналия месец и при мен се появи същото нещо  на 21-22 ден от цикъла, което също ме притесни и запитах в зачатие където ми отговориха че ако е само един месец не е нищо сериозно, но ако се повтаря да ходя на доктор

# 7
  • Русе
  • Мнения: 526
   Денди, и аз на скоро пих Дуфастон по твоята схема и имах същия проблем - кафеникаво зацапване, което продължи няколко дни. Понеже се разтревожих отидох на преглед и гинеколога ми увеличи дозата - по 3 на ден. Пих го така 3-4 дни след което ми дойде вече нормално и го спрях - такава беше уговорката с лекаря. Да ти кажа и аз не разбрах каква беше тази работа newsm78 , само си спомням, че той каза, че явно тази доза - 2 на ден ми е недостатъчна.

# 8
  • Мнения: 3 011
Ми какво да Ви кажа, то мойто цял М стана - вече 4 ти ден кървя една черна кръв по малко - много оскъдно. Какво ти зацапване?! Незнам как да го интерпретирам , може да се окаже и М, но ще чакам, като спра Дуфа, ако не ми дойде........Но никога до сега не ми се е случвало такова чудо, сякаш нещо се чисти, едно време като ми свършваше М. така последния ден беше черно и оскъдно. А и още нещо много странно, че темп. ми се закотви на 36.7.

# 9
  • Мнения: 419
Да ви кажа,аз не пия Дуфастон,а всеки месец имам такова кафеникаво течение.този месец продължи 15 дена и все още не ми е дошло нормално,много се притесниавам.започна ми седмица след цикъла,т.е когато се очаква овулацията и така е до сега.Някой може ли да ми помегне? А също така да ми каже защо се пие Дуфастон?Много бих искала да забременея,а вече 7 месеца не става.Много ще ви бъда благодарна ако ми отговорите.Едно 23 отчаяно момиче.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Муцунке , за зацапването аз не мога да съм ти полезна , ще трябва да разчиташ на другите момичета .
Обаче 7 месеца опити за 23годишната ти възраст изобщо не са повод за отчаяние  Naughty !
По въпроса ти за Дуфастона има 3 теми в библиотеката на съседния форум "Искам бебе" , чети там .
Късмет и търпение  Simple Smile !

Общи условия

Активация на акаунт