Градина : Защо? Защо ?

  • 1 500
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 264
Някой има ли отзиви за нея ?

# 1
  • usa
  • Мнения: 2 113
градината ли се казва "Защо? Защо?" ?

# 2
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ако искаш отзиви за ходенето на градина въобще-според мен детето там се научава да живее в колектив,ред и дисциплина,да се съобразява с другите,занимава се по-ефективно,има разнообразни игри и много другарчета,учи  песни и стихчета-въобще това 100% разнообразие на деня аз у дома не бих могла да му дам,нито пък някоя баба.Детето си иска да расте в своя си среда!Аз съм ЗА ходенето на детска градина!

# 3
Съгласна съм с Дидка! За детето е по-добре в градина  отколкото в къщи с майка си, баби, дядовци и т.н. Просто то има потребност от деца, от контакти, от това да се учи да се бори,да пази играчките си например,да стане по-самостоятелно.Представи си все едно да контактуваш  постоянно с по-вързрастни от теб,та макар и били те твои родители!

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Киара, разталкувай най-после заглавието Grinning

# 5
  • Мнения: 1 264
Уф чак сега видях  ooooh!
Градината се казва така Embarassed Прочетох обява на въпросната градина пишеше ,че са по 7 деца в група с 2 учителки на смяна и т. н. , а цената е само 150 лв . Та исках да разбера някой знае ли нещо за въпросната градина  Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 1 105
Само 150 лева??? Shocked Това прозвуча като "само 20 лева". Не знам за какво става въпрос и в никакъв случай не се заяждам, все пак ти сама си знаеш финансовото положение, но според мен е доста като такса за детска градина всеки месец. Ако не съм разбрала нещо се извинявам най-искрено. 150 лева е семестъра на една моя колежка в Университета...не знам.
Наистина не се заяждам Peace!!!!

# 7
  • Мнения: 1 264
Само 150 лева??? Shocked Това прозвуча като "само 20 лева". Не знам за какво става въпрос и в никакъв случай не се заяждам, все пак ти сама си знаеш финансовото положение, но според мен е доста като такса за детска градина всеки месец. Ако не съм разбрала нещо се извинявам най-искрено. 150 лева е семестъра на една моя колежка в Университета...не знам.
Наистина не се заяждам Peace!!!!
Имам предвид ,че таксите в частните градини са доста високи .
В сравнение с такса 300-400 лв  както е в други градини  , 150 лв не е висока такса според мен .

# 8
  • София
  • Мнения: 1 105
Ами в този случай, да, определено е малко за частна Simple Smile!!!

# 9
  • Мнения: 430
И мен ме заинтригува. И особено с цената. Ако догодина и двамата с мъжо работим, дай боже да можем да си позволим 150 лв. на месец Това ми беше психологическата и финансова граница за частна градина.
Такси има и от 350 евро или напр. 2000 евро годишно (напр. Дрита). Но ми се струва абсолютно ненормално.
И така, цялата съм в слух ако някой знае нещо за "Защо? Защо?

# 10
  • Мнения: 1 264
Ама аз съм в Бургас Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 7 242
Градината 100 % няма лиценз - иначе не мога да си обясня ниските такси. Това по принцип не е проблем, но официално не могат да носят отговорност, нямат мед. лице и няма как да издадат свидетелство за завършена подготвителна група.

Общи условия

Активация на акаунт