Dermatics или Contractubex за белега след секцио?

  • 1 138
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Да ви питам сега...вие мажете ли белега от секциото с нещо?
Dermatics струвало около 70-80 лв., а Contractubex - около 10 лв. При такава драстична разлика в цената дали и ефектът от по-скъпото лекарство също е драстичен? Shocked

# 1
  • Мнения: 440
Dermatics  не съм ползвала, но Контрактубекса ми действа доста добре.  Вече белега ми представлява тънка розова линийка. Предполагам зависи как са те зашили, типа кожа......някакви такива фактори все пак влияят.

# 2
  • Мнения: 883
Вземи си "Контрактубекс"-а. Можеш да провериш в аптеките и за "Мадеказол". И двата крема са ефективни.

# 3
  • Мнения: 827
Моя приятелка  ползва Contractubex-а и за сега е много доволна, казва, че наистина има ефект.

# 4
  • Мнения: 2 498
И аз ползвах Контратубекс, но мирише неприятно и след отварянето има кратък срок....

# 5
  • Варна
  • Мнения: 340
А може ли да се ползва Контратубекс докато се кърми или трябва да се изчака до отбиване на детето?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 871
И още един въпрос, ако позволите: от кога започнахте да се мажете с Контратубекс? В аптеката ми казаха да изчакам 3 месеца след операцията и тогава да почна. Вярно ли е?

# 7
  • Мнения: 1 547
Мадеказол. Много добър. Виждала съм резултати. Но аз почти нямам белег от секциото, а не се мажа с нищо.  Sunglasses

# 8
  • София
  • Мнения: 717
Ако можеш да си позволиш Дерматикс, препоръчвам. За четири месеца, промяната е драстична. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт