мнението ви за една бактерия на мъжа ми

  • 613
  • 6
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 250
мили момичета,днес взех резултатите,които си пуснахме с мъжа ми за микробиологията.при мен всичко е отрицателно,но милиа има бактерия на име:Стаквиококлова/незнам дали е 100%правило написано/.старшни ли са?сега ще се лекува а антибиотик.лекарят каза че ги е лепнал от слаба имунна сиситема,не ги е хванал по полов път!ако някоя от вас може да ми помогне с нещо ще съм много благодарна!

# 1
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Да не би да е стафилококова?
Тия докторя трябва да ги връщат в 1ви клас.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Ами щом доктора е изписал антибиотик. А вие кой доктор посещавате...и какъв антибиотик му предписа newsm78

# 3
  • Русе
  • Мнения: 250
аз посещавам в русе д-р Зарзаланов и след като той прегледа микробиологията на мъжа ми,която лично той назначи след спермограма, му предписа  ЦЕФАЛЕКСИН 500мг.
да верно че май се пишело стафилококи. Wink

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Ами напиши на гугльо думата и излизат доста статии. Аз почетох малко и наистина пише, че страдат хора които често са боледували и имат слаба имунна система и че се лекува със антибиотик
Успех. Peace

# 5
  • Русе
  • Мнения: 250
в GOOGLE намерих доста неща и се надявам да се излекуват с антибиотика,просто се интересувах дали нечие друго мъжле е имало такава бактерия при анализ на спермата и как са процедирали. Confused
 Hug

# 6
  • Мнения: 902
При нас също откриха Стафилококи и ги лекувахме с антибиотик.Няма нищо страшно.След седмица всичко ще е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт