Ежедневно почистване на лицето с какво

  • 7 277
  • 44
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 440
Кожата ми е по-скоро суха . Никога не съм имала проблеми и пъпки . Но сега от както ходя по пясъчници и бягам след малкия по цял ден приличам на  ...Sick

# 1
  • Мнения: 4 371
С някакъв тоник или лосион.
Преди ползвах един тоник на Лореал, сега си взимам на Арома. Много е хубав и наистина ми го почиства. Може и с тоалетно мляко.

# 2
  • Мнения: 1 259
Сутрин си мия лицето с гел на Орифлейм Алое-Вера,а пък през останалото време го почиствам с тоник.

# 3
  • Мнения: 579
Аз използвам LOREAL-Re-Nourish Cleansing Milk (for dry and sensitive skin).А След това LOREAL Re-Nourish Valvety Toner (anti-dryness).

Много съм доволна,но все пак всичко си зависи от кожата ти.

Ако трябва попитай някоя козметичка.

Последна редакция: пн, 19 сеп 2005, 13:38 от Stanislava

# 4
  • Мнения: 6 155
Аз ползвам розова вода  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз ползвам гел за измиване Колд крем на Авен и съм много доволна. След това слагам /от 2-3 седмици/ Хепидерм флуид на Л`Ореал и наистина се чувствам много добре.

# 6
  • Мнения: 2 161
Лицето си измивам с гел.Само за разгримирване на очите използвам почистващо мляко.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 366
Опитай с гел алое 80% на Орифлейм. Аз съм доволна от него. Нанася се на чисто лице.

# 8
  • sofia
  • Мнения: 1 606
 Аз се мия с гел на Freeman - вече няколко години и съм много доволна. За капак се довършвам и с розова вода. Направо скърцам Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 835
За капак се довършвам и с розова вода.
И аз ползвам розова вода вместо тоник!
Иначе се почиствам с гел (с мазна кожа съм) и  ако съм гримирана - първо тоалетно мляко!

# 10
  • Мнения: 2 123
С две ръце ти препоръчвам 3-те стъпки на Клиник. Това е най-изпитаното и ефективно средство за ежедневна грижа!

# 11
  • Мнения: 1 153
аз ползвам гел на Елея(зеления защото кожата ми е мазна,а розовата серия е за суха кожа)и в момента си купих Витаскин(на кракра)

# 12
  • Мнения: 652
Розова вода ти препоръчвам.
Само, като си вземаш гледай състава. Има една на Българска роза - Карлово. Съдържа само вода и розово масло, без спирт.

# 13
az sa6to si polzvam tonika i izcialo seriata na oriflame sas aloe za men i sam dovolna opitai. Laughing 8)pojelavam ti rezoltati

# 14
  • Мнения: 601
Аз ползвам розова вода  Peace
Аз също. Не изсушава и оставя много приятно чувство за свежест....и не се усеща  като филм на кожата, а просто я прави нежна. Сутрин не си мия очите с вода, а минавам цялото лице с памуче, напоено с розова вода - чешмяната вода ми опъва кожата, а така се освежавам и я намирам по-мека и приятна.
Успех в избора!

Общи условия

Активация на акаунт