Какъв е тоя апетит, започвам да се чудя какво става

  • 341
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 271
Здравейте!
Криска е почти на 5 месеца, от два дни яде като ламя - иска да суче през 2 часа, в чудо се видях. Четох признаците за захранване, уж ни е малко рано като възраст, но когато я държа, докато се храним, много любопитно гледа всичко на масата, не знам ...
Може да ми кажете, че е във фаза на усилен растеж, ама миналия месец без да е във фаза, качи 1,200 кг и 4 см. Ако сега е във фаза, трябва 2 килца да качи  #Crazy Докторката като я мери, вика, "Браво, 6+, какво ядете?" Ама като разбра, че само се кърмим, нещо се усмихна малко кривичко.
Та сега не знам от що е тоя глад???  newsm78
Добре расте, добре наддава, много е жива и пъргава, подпирам я седнала от няколко дни, а тя все се пъне и си изправя сама гръбчето, а-ха да тръгне и да ходи още малко  Twisted Evil Да не би да не й стига кърмата, защото изразходва много енергия????
Ако имате опит, казвайте какво да правя, че ако питам Джипито, ще каже да захранвам, защото не й стига само кърмата. Може ли това да е вярно?
Май ми са много въпросите, но който може, нека отговори. Praynig

# 1
  • Мнения: 4 915
Знаеш основното правило: Води се по детето.  Simple Smile
Как няма да й стига кърма при това наддаване? Може именно защото се движи повечко, да огладнява по-бързо, което не значи, че гладува, а че трябва да се храни по-често.  Grinning
Гърдите ти ще се настроят на търсенето, и ще произвеждат кърма според нуждите на детето. Радвайте се и не се тревожи!  Hug

# 2
  • Мнения: 1 771
Аз бих изчакала още малко щом детето се чувства добре. Това, че гледа и е любопитна не значи нищо.  Ние всичко слагаме в устата и после плюем и макар на 6 месеца и нещо предпочитаме къма пред всички останали пюрета. Захранихме се на 6 месеца, но за Крис няма по вкусно и за сега от млякото на мама. Wink   

Общи условия

Активация на акаунт