Искам пак при вас

  • 1 507
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
Минаха само 15 дни от раждането на второто ми слънчице и незнам защо ама вече почнах да се замислям за третото Mr. Green Много ми се иска да имаме още едно детенце и дай боже след година - две ще се пробваме. Ама на мен някак си ми се иска да е по скоро Hug

# 1
  • Мнения: 3 376
Ами то ние приемаме и такива членове - което още не са почнали да "работят", но имат огромно желание Laughing Всъщност, аз те помня като чакаше да видиш 2те чертички и за малката сладурана, дето е още на 2 седмици... Ти реално си стар наш кадър, така че нямаш нужда от приемен изпит да се върнеш пак при нас Laughing

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Еййй няма да те изгоним и туй то Mr. Green АЙде стига вече...стига наднича де...две не стигат ли Mr. Green
Лулуто...шегувам се...ама позволявам си го щото вече роди и хормоните вече трябва да са в ред Mr. Green Hug

# 3
  • Мнения: 6 991
И аз те помня Mr. Green Пък и аз съм от тези, които ще почакат още 2-3-4 години ( в зависимост колко ще се проточи епохалното ми и епично висше образование Laughing), така че идвай да ми правиш компания,когато другите се преместят в отчетните Heart Eyes ( стискам палци да е по-скоро)

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Звучи безкрайно сладко-сега да родиш и първата ти мисъл да е за още едно бебенце! пожелавам ти го най-искрено в скоро време.

# 5
  • Мнения: 1 029
Дано ви се случи още едно,когато го искате!А може и повече!Желая ви щастие! Hug

# 6
  • Мнения: 6 472
Ей ама много сте мили Heart Eyes Дано скоро и вие да се сдобиете със заветните две чертички Hug

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Ейййй Лулу  Hug , как ми е мило да те чета тук при нас ....... не е за разправяне Sunglasses .
И сега като си дойде , да не се вясваш от дъжд на вятър  Naughty ... , че ще тръгвам из форумите да те прибирам !
Хайде дано , когато решите тогава да стане  Grinning !

# 8
  • Мнения: 6 472
Аааа няма, няма - тука съм си Grinning Нали ще си правим компания с Еовин Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 376
Пък и аз съм от тези, които ще почакат още 2-3-4 години ( в зависимост колко ще се проточи епохалното ми и епично висше образование Laughing)...
Тъкмо имаш стимул да завършиш по-бързо Laughing

# 10
  • Мнения: 6 991
ти за какво си мислиш, че се натегнах да взема 2 изпита Crazy

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Милата ми Лулу  Heart Eyes...почакай малко де, пък виж какво ти е мисленето след 1-2г. детегледство на 2 бр. хлапета и пак ще си хортуваме!  Party
Но пък от друга страна, с такъв готин баща, що пък не?!  Flutter

# 12
  • Мнения: 6 472
Аааа Шани не пропускай и бабата Grinning Аз за съжаление няма да имам шанса да си остана 1-2 години в къщи Sad От февруари си се връщам на работа като стой та гледай Sad

# 13
  • Мнения: 3 595
Лулу много мило ми стана като прочетох Simple Smile странно, защото днес на разходката си мислехме с Иво кога да е следващото Simple Smile ама ще почакаме поне 1-2 години. После и аз ще съм в този форум Simple Smile

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аааа Шани не пропускай и бабата Grinning ...

ПЪК и за таткото чух много добри отзиви  Mr. Green. Блазя ти - благородно  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт