Избора за момиче - момче...... и резулатата

  • 1 164
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Здравейте  55

Аз имам една питанка   newsm12  чудех се дали да пускам нова темичка  newsm78 ама накрая се реших  Wink ...та вчера бяхме на гости и ми казаха, че за да имаш момче или  момиче - какъвто избор искаш Mr. Green трябва да спазваш определените правила -  ето тези ...жената каза, че ги е спазвала и резултата е на лице  newsm78

Бихте ли споделили нейното мнение или не
Благодаря ви за мненията  newsm51

Пожелавам  на всички тази седмица да е пълна с повече 
EFP stork-girl preggo
   Hands Thumbsup

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Дидка за мен няма правила за момиче и момче...всичко е природа. И то по-скоро от хромозимите на мъжа май  Rolling Eyes Тук може и да те послъгвам ама за мен начина на хранене не обославя пола на детето.
Успех в начинанието Hug И дано е такова каквото си поискаш  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 303
Точно в този форум май предпочитанията не се свеждат до момче и момиче, както и до зодии, а до правила или по-скоро храни и медикаменти, които да подсилят маточната лигавица, подвижността на сперматозоидите и да помогнат за по-бързото регулиране на хормоналните нива след аборт или нещо от сорта. И все пак това е само моето мнение, без да ангажирам никого с него.

# 3
  • Мнения: 508
А3 мисля,че на повечето от нас тук ни е все едно какьв ще е польт на детето.
При мен проблемьт е друг.

# 4
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Аз може би предпочитам момичет. Абе вече не си спомням, какво точно предпочитам въпросът е  да стане, да го износя и да родя здраво бебе. А....може би предпочитам близнаци, щото ако и за второ ще чакам... Абе квото дойде да го има. Пък в крайна сметка има толкова други с които да се съобразявам, че да си променя храненето за това дали да е момче или момиче...е повече от безмислено.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 273
Ами аз в началото много исках момиченце. След година и половина чакане, вече ми е все едно. Само да стане. А и не мога да се подложа на ограничения в храненето за такъв дълъг период от време. Този режим може да се приложи за жени, които зачеват бързо.

# 6
  • Мнения: 4 399
Както и преди писах, в един много далечен друг живот, имах предпочитание за пол. Исках и някой зодии да избегна. Сега дори и когато съм бременна всичко това ми е абсолютно безразлично. Единственото което искам е здраво бебе. Останалото ми се струва смешно. След години на чаканеедва едва ли някой в тоя форум отдава значение на такива подробности...
А и с диета и без диета, според мен тия неща са Божа работа.

# 7
  • Мнения: 3 376
Дидка, тези неща са често обсъждани тук... До колкото знам има специална диета за зачеване на желания пол, има също календарен метод на базата на възрастта на жената, а има и други методи като влагалищни промивки или правене на секс в точно определени дни от цикъла. Ако се разтърсиш из заключените теми на форума, би трябвало да намериш доста инфо по въпроса.

Някои казват, че са тези методи са верни, други че са си чиста измишльотина... Ако искаш пробвай ги, и ще чакаме да ни кажеш резултата Wink

# 8
  • Мнения: 6 991
Аааа, момиченце искам Laughing Пък той иска момченце Laughing Ама сега да се втукна да се тормозя с диети...Квото стане, все единият ще го обича, хихик...
А сега по-сериозно - след всичкия опит, който насъбрах от живота и от четенето тук, май и аз достигнах до извода,че най-важното е да го износим живо и здраво, а дали ще е момче/момиче, близнаци/раче е без значение - важното е,че ще е моето дългоочаквано детенце и ще го обичам повече от всичко на света.

# 9
  • Мнения: 2 759
Аз мисля, че ако спазваш една от тези диети ДЕТЕТО ще има фино майче. Особено по тази с ограничаването на белия хляб spoko

# 10
  • Мнения: 7 430
Аз мисля, че ако спазваш една от тези диети ДЕТЕТО ще има фино майче. Особено по тази с ограничаването на белия хляб spoko

 newsm10 Mr. Green май да....

А иначе, за мен няма значение какво ще е....повече клоня за момченце, ама каквото дойде...да ми е живо и здравичко - а другото са претенции
Wink

Общи условия

Активация на акаунт