Не за черешката, а за свещичката на тортата да ви питам ...

  • 1 170
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 521
та въпросът ми е - успяха ли едногодишните ви хлапета да си духнат свещичките на тортите. newsm78
Аз вчера им показвах с една запалена свещичка как става номера, ноооо Плами си умира от смях, а Цвети иска да я хване с ръчичка-изобщо не вдяват.
Та за всеки случай взех и фоерверки, от тези дето се забучват в тортите, защото за свещичкте май ще трябва да им помогне някой, иначе рискуваме да ядем торти с восък, докато им дойде на акъла какво да правят  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes.
Да продължавам ли да упорствам и да им показвам или няма смисъл?

# 1
  • Мнения: 805
Колко духах, докато ги науча. Улава станаф.

# 2
  • Мнения: 4 371
И Пепи искаше да я хване, за това я духнахме заедно (тоест аз).

# 3
  • Мнения: 2 792
  Няма време, взимай една свещ и почвай да ги тренираш- Повторения, мать учения

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Духаше, но успя с моя помощ - сама толкова слабичко духаше, че щяхме до утре да я чакаме на собствен ход да я угаси.

# 5
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Нели си я духна самичка. Но преди това имаше богат тренинг с опитите да загаси лампите в къщи Mr. Green

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Да продължавам ли да упорствам и да им показвам или няма смисъл?

Няма сми...  Naughty
Виж, на 2г. вече знаят какво да правят  Grinning

# 7
  • Мнения: 590
И аз съм на вълна свещичка Grinning По цял ден  повтарям "Ели е на 1 годинка", показвам едно пръстче... Обаче със сещичката е отчайващо Sad Иска да я хваща Mr. Green Като нищо ще се пльокне в/у тортата, за да хване свещичката Mr. Green Така че се отказах.

# 8
  • Мнения: 1 462
Та за всеки случай взех и фоерверки, от тези дето се забучват в тортите, защото за свещичкте май ще трябва да им помогне някой, иначе рискуваме да ядем торти с восък, докато им дойде на акъла какво да правят
А торта с парченца фойерверк ядохте ли?

По темата - говорихме си сами, духахме си сами, ръкопляскахме си сами, смяхме се заедно Grinning

# 9
  • Мнения: X
Хи, хииии съвсем прясно ми е - тц Naughty не успя, а хем показвахме вкъщи на импровизирана торта в подготовка за днешното тържество, ама кел файда Sunglasses

# 10
  • на село
  • Мнения: 3 839
Неее, малки са още.
Догодина ще положим повече усилия и дано схване какво точно се прави  Grinning

# 11
  • Мнения: 2 755
Нашият, въпреки огромното желание на мама да го научи, как се духа свещичката, не успя. Е, ние с баща му свършихме тази работа.  Laughing
bibi, не си губи времето да учиш двете сладурани, защото накрая пак мама  и/или тати ще се намесят. Wink
Пожелавам ви весело изкарване на първият рожден ден.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И при нас нямаше успех , аз свърших работата..Виж сега за втория ще е различно де що види огън хуква да духа да го изгася  Crazy

# 13
  • Мнения: 1 520
O, не успя да я духне.
И аз още не съм го научила да духа свещ и май и сега за втория рожден ден пак аз ще духам свещите.
Знам, че отнема много време научаването точно на това умение.

# 14
  • Мнения: 1 006
Мойта дрисла хвана цаката как да загасва свещичките всяка година... ooooh! Няма да се сетите newsm78  ПЛЮЕ като за световно в/у свещичките... ooooh! Twisted Evil  Даааа, брат й я научи и то с кеффффф  се постара момчето... #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт