Все съм гладна и все съм дебела

  • 5 065
  • 17
  •   1
Отговори
Все се опитвам да отслабна и все не става..все нещо съм на диета и все съм дебела....кажете ми как става тая работа с НВД..попрочетох от тук от там,ама нещо не мога да вникна. newsm78 Моля ви,ако някоя от вас има нерви и желание нека ми разкаже за този начин на хранене..ще съм изключително благодарна.Дори и калориите нещо не мога да си сметна Embarassed Помагайте моля ви.Много ми се ще за лятото да съм слаба.Мисля,че времето е достатъчно.
Предварително ви благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 161
Все се опитвам да отслабна и все не става..все нещо съм на диета и все съм дебела....кажете ми как става тая работа с НВД..попрочетох от тук от там,ама нещо не мога да вникна. newsm78 Моля ви,ако някоя от вас има нерви и желание нека ми разкаже за този начин на хранене..ще съм изключително благодарна.Дори и калориите нещо не мога да си сметна Embarassed Помагайте моля ви.Много ми се ще за лятото да съм слаба.Мисля,че времето е достатъчно.
Предварително ви благодаря  bouquet  bouquet  bouquet
Най-елементарното,което можеш да направиш:не яж след 17 часа.

# 2
Zdravei i az taka znam da ne qde6 sled 16.00h,a ina4e da togava moje6 da se tap4i6 kolkoto iska6,no sled tozi 4as nedei.

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да не ядеш след 16-17 часа действа, но и преди това не трябва да прекаляваш, защото ако се скъсаш от ядене, пак се събират сума ти калории. Тайната на стройното тяло е в отрицателния калориен баланс - т.е. изразходваш повече, отколкото поемаш. Не е толкова сложно, колкото изглежда - увеличи физическата активност, ако можеш (ако щеш, ходи повече пеша, извеждай детето по-често - хем за него добре, хем за теб) и постепенно изключи от менюто си високо калоричните храни  - всеки знае кои са те.

# 4
  • Мнения: 3 461
Добре де,някой знае ли колко се отслабва по този метод с въздържането от храна след 16 часа и за колко време?

# 5
  • Мнения: 7 186
Ами ако сама не си наложиш воля никой няма да успее да ти помогне.
Това с яденето до 17 часа е чудесен метод, но не означава, че до този час трябва да се яде в несвяст. Някои храни просто трябва да се изключат от менюто, предполагам и ти знаеш кои са- сладки неща, тестени изделия, пържени и мазни храни, газирани напитки, натурални сокове и т.н.
Във форума има и много диети, може да се включиш и в някоя от тях, ако ти е по- лесно.
Но за да имаш успех наистина най- важното е да имаш воля.

# 6
  • Мнения: 2 161
Ами ако сама не си наложиш воля никой няма да успее да ти помогне.
Това с яденето до 17 часа е чудесен метод, но не означава, че до този час трябва да се яде в несвяст. Някои храни просто трябва да се изключат от менюто, предполагам и ти знаеш кои са- сладки неща, тестени изделия, пържени и мазни храни, газирани напитки, натурални сокове и т.н.
Във форума има и много диети, може да се включиш и в някоя от тях, ако ти е по- лесно.
Но за да имаш успех наистина най- важното е да имаш воля.
Можеш да си позволяваш понякога дори от тези храни,защото до следващото хранене ще изгориш храната,която си поела.Целта на този продължителен интервал на лишаване от храна е да няма натрупване на мазнини:ако в 14 изядеш 1 парче торта ,после в 18ч сандвич и в 21ч нещо друго-тежко му и горко на стомаха.Той няма време да смели всичкото това количество и част от поетото остава в стомаха като един вид шлака.Вижте,аз нямам претенции да съм обяснила нещата медицински.Малко волно съчинение съм направила Grinning

# 7
Много благодаря,че помагате,защото наистина трябва да се справя с това вече..
От началото на май не ям бял хляб и изобщо бяло брашно,но продължавам да ям сладко например..е,не ям бисквити и вафли,обаче шоколада и сладоледа не съм ги спряла...
Сега мисля да си взема велоаргометър вкъщи.Защото около нас няма хубав фитнес,а зимата е кофти салонът да е далече...Миналата година зимата измръзнах като ходих в един далечен.Та сега нещо май не ми се ще да повтарям...Започнах да въртя обръч.Сега само трябва да си оправя яденето,но как да стане...... newsm78
Пробвала съм всякакви диети..Едно лято за 16 дни свалих 12 кг,ама всичко си върнах.И при Байкова съм ходила.За два месеца свалих 8,но след тези два месеца спрях да ходя,защото нещо бях зле с парите,а и нейните режими умръзват..все едно и също ядеш в различен ред....ама като спрях да ходя и не изкарах режима за задържане на килограмите,а той е много важен,и тези 8 кила си върнах..Гадна работа..А що се отнася до воля-имам,но ми е трудно да си измисля какво да ям..

# 8
  • Мнения: 2 672
безсладки неща, тестени изделия, пържени и мазни храни, газирани напитки, натурални сокове и т.н.

яж много плодове , зеленчуци , сурови ядки , салати , супи , манджи със зеленчуци ,от сорта
купи си книга с диетични рецепти , имам " Всичко за разделното хранене " с 300 рецепти е!!! от Е.Сербина и Л.Макаров и много съм доволна

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де..и сестра ми все това ми разправя...аз не разбирам newsm78Кажи ми честно - ако изядеш една огрооомна салата от три големи домата, цяла краставица, шепа маслини, две големи чушки, половин глава лук, половин връзка копър и магданоз, голямо парче шунка/пакетче ролца от раци и обилно настъргана с изкиснато сирене - дали ще си гладна ThinkingИли по-скоро мозъкът, а не стомахът ти ще е гладен за един шоколад WinkВярно, ако караш само на салата, ще огладнееш след 2 часа.Голям праз - изпиващ чаша мляко, изяждаш една ябълка и откарваш до следващото хранене.Не е чак толкова трудно.Като минат първите няколко дни, направо не ти прави впечатление, че си на диета  Simple Smile

# 10
Помагате ми изключително много.. Grinning От утре започвам да се вкарвам в ред.Бавничко лекичко..до лятото надявам се ще съм слаба..ще се постарая..
Ако имате още такива хубави идеи споделете ми ги моля ви..всички съвети ще са ми от изключителна полза  bouquet
След салатата няма да съм гладна..разбира се,но сложното е да се пречупя.. Wink
От утре ще започвам битката,а я ми кажете: Дали е добра идея да пия айран (кофичка кисело мляко 0,1% масленост с 1 л. вода и малко сол) през деня?Че в повечето случаи уста не ми се отваря за вода.. #Crazy

# 11
  • Мнения: 5 468
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Я и аз да пробвам това с неяденето след 17.00 ч. Аз пък правя точно обратното... до следобяд, мога хич да не ям, ама седна ли на компютъра вечер, като ми се отвори една глътка... Crazy. От утре няма да ям след 17 ч., да видим тая работа.

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Много важно правило: не трябва да се гладувава, в смисъл да си гладен. Затова се хапва по 5 пъти на ден: по малко, балансирано, но качествено. Предиобедната и следобедната закуска е хубаво да е чай с плод.

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Дали е добра идея да пия айран (кофичка кисело мляко 0,1% масленост с 1 л. вода и малко сол) през деня?Че в повечето случаи уста не ми се отваря за вода.. #Crazy

Много даже е добра идеята!Млякото може и да не е обезмаслено - поне аз считам, че млечните мазнини са полезни, а и обезмасленото мляко не ми е вкусно просто EmbarassedГледай солта да е малко, ако имаш и целулит за изглаждане.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Много важно правило: не трябва да се гладувава, в смисъл да си гладен. Затова се хапва по 5 пъти на ден: по малко, балансирано, но качествено. Предиобедната и следобедната закуска е хубаво да е чай с плод.

точно така!

Общи условия

Активация на акаунт