Почистване на лицето във Варна

  • 4 121
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 869
Кажете вие къде сте си почиствали лицето и дали сте останали доволни. Ако може давайте адреси и телефони.
Питам защото преди ходих в Експложън. После ме налегна един мързел и около 1 година изобщо не ходех. Но сега съм се стегнала и гледам да хода почти всеки месец. Само, че вчера като отидох се паднах при някаква друга жена и хич не останах доволна..та ако знаете някое по-хубаво място.

# 1
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Бухтичке, а от Експложън защо не си доволна? Shocked

# 2
  • Мнения: 23
Аз бих ти препоръчала студио "Прима" .Ходя там вече близо година и съм мн доволна.Козметичката се казва Пламена ,а салона се намира до църквата :Св.Петка".Ако проявяваш интерес бих могла да ти дам и тел.

# 3
  • Мнения: 2 839
Аз ходя при моята вече 10-11 години всеки месец. Излизам си бяла и чиста, никога с червени петна. Бях пращала Туфи при нея, сега и тя и е клиентка. Давам телефон на лични.
Не е в някой от лъскавите салони за красота, стига това да не те притеснява.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Аз ходя при моята вече 10-11 години всеки месец. Излизам си бяла и чиста, никога с червени петна. Бях пращала Туфи при нея, сега и тя и е клиентка. Давам телефон на лични.
Не е в някой от лъскавите салони за красота, стига това да не те притеснява.

Никога не съм ходила на такава процедура... Confused

Може ли и на мен адреса на козметичката ти?

# 5
  • Мнения: 2 839
Ок, давам тук. Казва се Дора. Работи в Дома на красотата, но не този в Младост. Става дума за дома който е на Тракия. Срещу магазин Владислав, до болницата на Темелков. Има едно кафе с пързалка там, мисля, че Формула се казва. Та в тази сграда е тя, но входа е откъм градинката пред Темелковата болница. Т.е като застанеш с гръб към градинката и кино Тракия, салона се пада насраща, а Формулата остава от задната страна на сградата. Точно до входа на салона има едно друго кафе, за което не се сещам как се казва, на него няма детски кът. Някой разбра ли нещо!?  Tired
Телефона на Дора е 60 50 74.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Ок, давам тук. Казва се Дора. Работи в Дома на красотата, но не този в Младост. Става дума за дома който е на Тракия. Срещу магазин Владислав, до болницата на Темелков. Има едно кафе с пързалка там, мисля, че Формула се казва. Та в тази сграда е тя, но входа е откъм градинката пред Темелковата болница. Т.е като застанеш с гръб към градинката и кино Тракия, салона се пада насраща, а Формулата остава от задната страна на сградата. Точно до входа на салона има едно друго кафе, за което не се сещам как се казва, на него няма детски кът. Някой разбра ли нещо!?  Tired
Телефона на Дора е 60 50 74.

Да, разбрах къде е.

Остава да кажеш и цената. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 839
Хммм, 18 ли беше или 20лв. newsm78 Е, най-добре я питай по телефона  Grinning

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Дива, обясняваш местоположението на фризюорския салон, тъй ли? Щот там водя Мая на стригане, обаче мислех, че само фризюор има, а то явно цял салон за красота ли? Flutter

# 9
  • Мнения: 6 869
Бухтичке, а от Експложън защо не си доволна? Shocked
Ами преди като ми почистваха лицето нямах проблем. Но последния път беше някаква друга жена (Светла мисля, че се казваше) и не останах доволна просто. Разбирам, че искаше съвет да ми даде, но пък едва ли не изкара, че козметиката, която ползвам не е хубава и подходяща за мен, пък аз съм си доволна сравнително. А и едни пъпки имах дето имам чувството, че само ги зачерви и сега се чудя как да ги изстискам и прикрия по някакъв начин.

Благодаря ви за предложенията Grinning DiVA, имам една приятелка, която мисля че е ходила при тази козметичка. Ще я питам нея дали е същата и дали е доволна.

Последна редакция: нд, 18 сеп 2005, 16:26 от Бухтичка

# 10
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Аз не че съм си почиствала лицето там, ама напоследък от много места все ми го хвалят, та се учудих Shocked.А ние пък там с ДиВа си къдрихме миглите 4470, ама аз нали ги нямам много и ефектът беше краткотраен Sad

# 11
  • Мнения: 6 869
Джиджи, и аз съм си къдрила миглите там, но няма да повторя. Самата процедура не ми е много приятна, а и не ми хареса особено резултатът. Моите мигли са къси и се получи неестествено чупката...но пък държаха доста време мисля че, не помня точно колко.
Но по принцип не съм недоволна от салона, аз по принцип за всичко там ходех, но за лицето специално повече няма да отида. Голямо мъчение ми е.

# 12
Искам да ви попитам дали е прието при почистване  да се изстисква цялото лице?
Само веднъж досега съм ходила на козметик и от изстискване после 2 дена лицето ми беше червено като домат, а видимо нямах нито пъпчици, нито черни точици, но козметичката стискаше ли, стискаше...  Много неприятен спомен ми остана тази процедура.  Sad

# 13
  • Мнения: 2 839
Точно това е целта на почистването на лицето - да се почистят порите на ЦЯЛОТО лице. Само, че въпросната козметичка явно го е нанправила некадърно. И това е масова практика. Аз затова си я похвалих Дора, че като изляза от нея съм си по-бяла и от преди, и по нищо не личи, че съм била на почистване.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Точно това е целта на почистването на лицето - да се почистят порите на ЦЯЛОТО лице. Само, че въпросната козметичка явно го е нанправила некадърно. И това е масова практика. Аз затова си я похвалих Дора, че като изляза от нея съм си по-бяла и от преди, и по нищо не личи, че съм била на почистване.

Въпросната Дора с ръце работи или с някакъв апарат изстисква?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт