Отговори
  • Мнения: 1 806
 Мили, момичета моля за помощ. Детенцето ми 2 години посещава много хубава градина на Одрин с чудесни госпожи, но се преместихме в Дружба 1, а и аз всеки момент ще родя и ни трябва по-близка детска градина. За съжаление в най-близката направо ме отрязаха, че няма места, евентуално ми обещаха за 67 ОДЗ на ул."Хемус", но нямам отзиви. Ако можете да ме насочите, ще съм Ви безкрайно благодарна, защото знаете колко трудно се намират места за добра градина.
  Забравих да напиша, че сина ми е на 4 години и 5 месеца.

# 1
  • Мнения: 1 006
В момента съм сигурна, че при нас има места за групите над 3г. Обзавеждането, което ще видиш на снимките е такова само в две групи, за съжаление.Но базата в останалите групи се отличава с нещо друго.Някъде из помещенията има аквариум с живи рибки, на друго място има рогозки по стените и нещо като индианска палатка в предверието при гардеробчетата и т.н.Директорката е уникален човек, г-жите като цяло са добри, доволна съм...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=43363.30

# 2
  • Мнения: 3 164
В Дружба градините , които ми харесват са 13ОДЗ и 108 ЦДГ, както и нейния филиал.Последните две са фул и аз миналата година исках да запиша баткото във филиала, но не го приеха Р  въпреки, че беше ходил преди това в нея.А 108 ЦДГ е по програмата Стъпка по стъпка.

# 3
  • Мнения: X
Аз нямам личен опит, но съм подала в 36-та в Изток и в 56 в Гео Милев, като от 56 взимам храна от кухнята и ми се струва добра.

# 4
4-то ОДЗ Дружба - зад бившия техномаркет. Голяма градина с хубав двор и много дървета на тихо място. Базата не е кой знае какво, но поне държат чисто.
"Близко" е до трамвай 20.

# 5
Мога да ти препоръчам "моята" или по-скоро "нашата".Това е 54 детска градина в Слатина ,на улица "Слатинска",това е най-старата градина,но в хубавия смисъл.Там съм била и аз и брат им и големият ми син и сега малкия.Възхитена съм от госпожите и смятам,че е най-добрата в района!

# 6
  • Мнения: 523
извинявам се, че тук се намсвам, но ще ми препоръчатели  ЯСЛИ в дружба 1 Praynig
и то не като номера, а къде се намират, че нищо не ми е ясно Embarassed
благодаря

# 7
  • Мнения: 1 512
Аз съм в Дружба-1, имам отзиви за следните ясли:
- 4-то ОДЗ зад бившия РУМ, сега Супермаркет Европа. От много майки съм чувала добри неща, имат различни занимания- вокална група, худ. гимнастика и др. . През май ходих да подам молба за септември, но с влизането ме отрязаха, че няма места. Напливът е огромен и има много чакащи деца. Базата е добра, но поостаряла, иначе е с голям двор и е чисто. Аз съм била там в яслата, детската градина, и после в първи клас също там Simple Smile
- т.нар. "Пеперуда" до пазара, срещу 69-то училище. Мои приятелки си записаха децата в ясленските групи (общо четири), там нямаше проблеми с приема. Казват, че яслата е добра, лелите и госпожите са свестни. Но за детската градина не съм чувала нищо конкретно Rolling Eyes
В " Изток" знам за 29-та и 133-та, те са една до друга; 133-та имат голям двор, чисто е, има свестни госпожи, за там също има голям наплив, защото имат занимания по немски език.
От градините в "Слатина" мога да препоръчам същата, която спомена и desyMM- там са ходили сестра ми, братовчеди, племенникът ми, абе много народ и сме с добри впечатления.
Това е.

Общи условия

Активация на акаунт