АГ Торакс Пловдив

  • 20 840
  • 39
  •   1
Отговори
Ако някоя от вас е била там-нека сподели Money

# 1
  • Мнения: 2 672
една майка беше писала , че е много доволна от всичко, но да ти кажа за тези пари остава и да не си!
чувала съм , че всяко 2 раждане задължително го правят секцио ,без показания за това , казват ти че така трябва и чакат да кихнеш 1200лв , иначе нормалното е 900лв

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 563
здравей,

аз раждах там миналия септември и за мен всичко беше перфектно. Кой ти следи бременността? Ако искаш пиши ми на лични, за да не го обръщаме на реклама. 

# 3
Здравейте.
На мен мястото май неми е тука, но искам да кажа на вас и на всички бъдещи майки ако имате(имат) възможност раждайте там.Ще останите очаровани.Просто нямам думи.Неможе да се опише приживяването.Такова внимание каквото ще получите там, другаде го няма.
Нормалното раждане е 800лв.
Това не е реклама, а просто изказвам възхищението си.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Ами аз не разбирам като стане дума за Торакс защо все първо се изтъква колко скъпо било. А парите, които се дават на ръка на голямата част от лекарите в т. нар. държавни болници? А консумативите, които трябва да се носят? Лично за мен всеки лев, даден в Торакс и придружен със съответната фактура, си струваше. Бях благодарна, че съм избрала да раждам там.  И не бих се замислила нито за миг къде да отида отново.   Отношението и професионализмът на всички, с които имах досег там, бяха перфектни. Интересува ме не само обстановката, но и отношението на лекаря. Според мен в темите за тази клиника много се набляга на хотелската обстановка и се изкарва едва ли не, че цените им са такива заради лукса и че едва ли не само глезени мами и такива, които се чудят какво да правят с парите си, ходят да раждат там. И на мен не ми се вярваше, че ми казаха нищо да не нося, след като бях изчела огромно списъци за държавните болници.

# 5
  • Мнения: 2 672
Ами аз не разбирам като стане дума за Торакс защо все първо се изтъква колко скъпо било. А парите, които се дават на ръка на голямата част от лекарите в т. нар. държавни болници? А консумативите, които трябва да се носят? Лично за мен всеки лев, даден в Торакс и придружен със съответната фактура, си струваше. Бях благодарна, че съм избрала да раждам там.  И не бих се замислила нито за миг къде да отида отново.   Отношението и професионализмът на всички, с които имах досег там, бяха перфектни. Интересува ме не само обстановката, но и отношението на лекаря. Според мен в темите за тази клиника много се набляга на хотелската обстановка и се изкарва едва ли не, че цените им са такива заради лукса и че едва ли не само глезени мами и такива, които се чудят какво да правят с парите си, ходят да раждат там. И на мен не ми се вярваше, че ми казаха нищо да не нося, след като бях изчела огромно списъци за държавните болници.

това звучи малко преувеличено за държавните болници!
един левне са ми искали - било от лекар или за консумативи , единствено памперси , но и да не искаха щях да настоявам мои да слагат.
Заплащането наистина е високо за стандарта ни , а и защо да даваш толкова пари за раждане което може и да не завърши в "торакс" , а в т.нар. държавни б-ци - което нерядко е било така , инфото ми е от "кухнята" затова е достоверно!
Родих в Хирургиите на Пещерско шосе и мога да ти кажа че всичко беше перфектно!
Пак пиша че никой , ама никой не си е правил устата за пари!
Сама реших да почерпя отделението и лекаря , просто бях доволна!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Е, хайде да не се почва пак този спор, всеки си има право на избор. никой никого не кара  на сила да ходи където и да е. Просто споделяме впечатленията си. От това, кето съм преживяла в Торакс не мога да кажа нищо лошо, а напротив. Понеже аз имам крайно негативни впечатления от Държ. болници, предпочитам частните. понеже ти си доволна от държавните, предпочиташ тях. Лошо няма. Мир. Пък и несъмнено има и държавни болници със свестни лекари. За това не споря. Laughing

# 7
  • Мнения: 637
Заплащането наистина е високо за стандарта ни , а и защо да даваш толкова пари за раждане което може и да не завърши в "торакс" , а в т.нар. държавни б-ци - което нерядко е било така , инфото ми е от "кухнята" затова е достоверно!
Родих в Хирургиите на Пещерско шосе и мога да ти кажа че всичко беше перфектно!

От коя кухня е инфото ти? Защото е напълно недостоверно. Няма нито едно раждане, започнало в Торакс и завършило другаде. И обратно, аз знам за поне 4 раждания, започнали другаде и завършили в Торакс. Знам означава, че познавам жените, а не просто съм подочула нещо.

чувала съм , че всяко 2 раждане задължително го правят секцио ,без показания за това ...


Вярваш ли на всичко, което чуваш? Защото този слух не е верен. Изобщо е грозно това злословене по адрес професионаризма на работещите в Торакс, а още по - грозно е, когато е от страна на работещи в други родилни болници.

Разбира се, като не искаш да даваш пари, не раждаш в частна болница. В Пловдив има достатъчно много места и добри специалисти, при които една жена може да роди и това да се плати от касата. И така трябва.

Но нека не се лъжем.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 959
И аз да изкажа мнение понеже мога да сравня първото си секцио в държавна болница и второто си в частна.Еми след второто на третия ден си бях в къщи и пълноценно се грижех за бебето си,докато първия път освен че 1 месец едвам се влачех трябваше да се грижат и за мен и за бебето.Как става тая работа незнам.Да ме прощава "светилото",което ме коли в държавната болница ама на никой няма да го препоръчам и се чудя що толкова се натискат хората да ходят при него.
Оставям настрана отношението и обстановката в частната клиника.

# 9
  • Мнения: 639
666, кажи кое е това светило ,че да не попадат хората на него?
Само да добавя, че чудесните лекари в частните клиники, пак в държавните касапници са се учили. Всеки си решава сам и си преценя възможностите.
Незнам, защо не се отговаря конкретно на въпроса

# 10
  • Мнения: 959
Понеже не съм от хората,които хвалят или упрекват някого публично,защото на едни може да е навредил,а на други помогнал въпросния доктор ще отговоря на лични на всеки заинтересовал се.
А конкретно на въпроса гледам има отговори.Лично аз съм супер доволна от всичко и пак ако трябва да избирам бих отишла там.Не че съм лигла но държа на доброто отношение към мен и детето ми,на грижите и позитивно настроените хора.Всичко това го намерих там и смятам,че в 21век трябва да е така навсякъде.

# 11
  • Мнения: 2 672
От коя кухня е инфото ти? Защото е напълно недостоверно. Няма нито едно раждане, започнало в Торакс и завършило другаде. И обратно, аз знам за поне 4 раждания, започнали другаде и завършили в Торакс. Знам означава, че познавам жените, а не просто съм подочула нещо.
Цитат
от "кухнята" на Весела и 2-ра градска и е абсолютно достоверно!
родилки са били превеждани нееднократно поради липса на апаратура!!!!!! и аз не съм "подочула" това се коментира в отделенията по рапортите на лекари и сестри!!!


Вярваш ли на всичко, което чуваш?

вярвам когато съм 100% сигурна ! предполагам важи и за теб това........


Все пак всеки сам си решава...........................

# 12
  • София
  • Мнения: 2 952
Момичета, раждала съм за съжаление два пъти все със секцио.
Първия път - в държавна болница с рушвет. Месеци наред не можех да се възстановя. За съжаление и до днес един от най-кошмарните периоди в живота ми е свързан с възстановяването ми след първото секцио. Без грам преувеличение.
Втория път родих в частна болница. Тръгнах си на петия ден с бебе в ръцете и в перфектна форма. На следващия ден излязох сама с бебето на разходка. Бях в състояние да се зарадвам на детето за разлика от първия път. Всичко струваше бая пари, но възможността да се радвам на детето си за разлика от първия път не мога да я оценя в пари.
Пиша по темата заради многото отговори от момичета, които очевидно не са раждали в частна болница и не познават жени, раждали там, но веднага са готови да предложат съвет  Wink

# 13
  • Мнения: 2 672
Момичета, раждала съм за съжаление два пъти все със секцио.
Първия път - в държавна болница с рушвет. Месеци наред не можех да се възстановя. За съжаление и до днес един от най-кошмарните периоди в живота ми е свързан с възстановяването ми след първото секцио. Без грам преувеличение.
Втория път родих в частна болница. Тръгнах си на петия ден с бебе в ръцете и в перфектна форма. На следващия ден излязох сама с бебето на разходка. Бях в състояние да се зарадвам на детето за разлика от първия път. Всичко струваше бая пари, но възможността да се радвам на детето си за разлика от първия път не мога да я оценя в пари.
Пиша по темата заради многото отговори от момичета, които очевидно не са раждали в частна болница и не познават жени, раждали там, но веднага са готови да предложат съвет  Wink

възстановяването по принцип е много относително. Аз като родих-секцио в т.нар.държавна болница ,  станах по-бързо и от теб! можеш да видиш в търсачката за възстановяване след второ раждане-секцио , колко противоречиви изказвания има! така че всяко си е само за себе си ! две мои познати бяха в Торакс и не останаха много доволни , та така. Не е нужно да го обръщаме - тук роди  или там , а всеки да си кажи инфото,  което има по темата , щото в обратния случай  - с убеждаване къде е по-добре или не - можем до утре да си пишем. Така и този,  който е пуснал темата вече съжалява - не получава инфо , а само чети спор

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Споделям:
Не сам очаквала, че раждането може да е чудесно преживяване! Второто ми раждане протече в Торакс! След първото раждане 8 год. преди това нямах смелост да поискам да се повтори. По този повод след като решихме да си имаме второ бебе категорично бяхме избрали Торакс!!! Не мога да опиша колко съм доволна: професионализъм, грижи, отношение, хигиена, храна и каквото още се сетите. След мен и двете братовчедки на мъжа ми и те изпитаха това удоволствие.... Пожелавам на всяка мама да може да усети това вълшебство!
п.с. Аз родих нормално и двата пъти. Смятам, че това със секциото е по медицински предпоставки или по желание на родилката, но в никакъв случай не е от меркантилност на лекарите. И наистина чух това и онова не е коректно! Аз преживях .....наистина е по-стойностно..............мое мнение!

Общи условия

Активация на акаунт