Мода или класика?

  • 1 228
  • 27
  •   1
Отговори

Анкета

Модата или класиката предпочитате при избора на дрехи?

Опции:

  • Мнения: 5 539
От какво се ръководите, когато си купувате дрехи? Какво предпочитате да купувате - това, което е модерно за сезона или класически дрехи, които не губят актуалността си? Grinning

# 1
  • Мнения: 7 186
Аз залагам и на двете. В по- голяма степен на модата, обаче невинаги ми допада всичко, което е модерно. Дрехата трябва да ми харесва преди всичко и да е в мой стил. А класиката си е класика- винаги върви. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 259
Аз съм за класиката,защото това което на мода сега никак не ми харесва Peace,с малки изключения.

# 3
  • Мнения: 1 153
и аз на двете,важното е да ми харесва на мен Peace

# 4
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Ами и аз не мога да отговоря Thinking. И двете, по-често модерното.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Класиката си е класика. Има ли нещо по-практично и хубаво от малката черна рокля?

# 6
  • Мнения: 2 241
И аз съм за класиката, но с модни аксесоари Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 356
Аз съм за удобството-ако съвпадне с модата-чудесно Party

# 8
  • София
  • Мнения: 39 711
Аз пък гледам да ми е удобно Simple Smile Ако пък се окаже и модерно още по-добре Simple Smile
Ядосвах се миналата зима на тъпите си обувки. Ама мъж ми рече "защо, те девойките така ходят сега" Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 417
Аз залагам и на двете. В по- голяма степен на модата, обаче невинаги ми допада всичко, което е модерно.   Simple Smile
Бих казала същото и за себе си , определено модното надделява при избора ми , но ако не ми допада или не ми стои добре...търся нещо друго Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 596
Предпочитам класиката.

# 11
  • Мнения: 2 161
купувам модни дрешки,но в гардеробе си винаги имам черна рокля,черна пола,черен панталон и поне една бяла риза.

# 12
  • Мнения: 440
Точно по този въпрос говорихме вчера с мъжа ми. Той ми каза че мъжете забелязват добре облечените, с вкус жени повече отколкото модерните, на които не им отиват дрешките. Съгласна съм с него.........да живее добрият вкус!

# 13
  • Мнения: 8 505
Класика.Модата изобщо не ме вълнува-нося спортни дрехи.

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз вече си признах, че съм "Vogue"-аджийка, та да си кажа. Миналата година имаше много хубава статия за това, как модата плаши и отблъсква мъжете.  Ако на вас и приятелките ви се струва супер готино и актуално да облечете къси цветни чорапки и обувки на тънък висок ток, в комбинация с дънки и пола отгоре, то на мъжете това им действа много, ама много анти. Е, не се хващайте за примера, мисля, че всички знаят за какво става дума. Е, и аз като мъжете, не харесвам повечето изгъзици, които са на мода. Освен това си имам особено мнение за това, което се смята за модно у нас.
Предпочитам класиката, когато купувам дреха. Залагам на качествената и скъпа дреха, която мога да нося дълго време.  Е, разбира се, аз работя вкъщи и нямам колежки, които злостно да ме одумват, че ходя все с едно и също.  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт