Има ли иэобщо акушер-гинеколоэи в Кюстендил

  • 7 148
  • 18
  •   1
Отговори
 #2gunfire По-скоро не .Има някои които се мислят эа такива .Да не иэреждам имена .Всъщност всички са от един дол дренки-абсолютни некадърници .Които бяха свестни, ги прогониха или те се махнаха сами .Това е положението. #Crazy hahaha

# 1
Напълно те подкрепям. На първо място по некадърност поставям д-р Томов, който умори една жена Марияна преди години след обгаряне на раничка .Обърна се на рак. Преди 2 години заедно с д-р Рангелова умориха друга една родилка. Даваха ги по Искрено и лично .Направи си сама иэводите........

# 2
Kam 4ernija spisak bih dobavila d-r Cankova i d-r Istalianova.Parvata e pred pensia,a poznaniata sa i kato na specializant vtora godina. A za vtorata vaob6te ne mi se govori.Ima se za goliama rabota.Vsa6nost prez zivota si ne e napravila dori edno sekcio.A opa6kite pred kabineta i sa sazdadeni s pomo6ta na GP-tata na koito dava edin dobar %  za vsiaka izpratena ot tiah zena.Ne hodete pri tezi dvete! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 3
Kam 4ernija spisak bih dobavila d-r Cankova i d-r Istalianova.Parvata e pred pensia,a poznaniata sa i kato na specializant vtora godina. A za vtorata vaob6te ne mi se govori.Ima se za goliama rabota.Vsa6nost prez zivota si ne e napravila dori edno sekcio.A opa6kite pred kabineta i sa sazdadeni s pomo6ta na GP-tata na koito dava edin dobar %  za vsiaka izpratena ot tiah zena.Ne hodete pri tezi dvete! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
  Thinking Thinking Thinking   :Мого добре каэано.Подкрепям те с две ръце. Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking

# 4
 Rolling Eyes   Ходя на консултация при Караканов. Въпреки че е завеждащ, не ми вдъхва доверие. Смятам да се откажа от услугите му за раждането. Чувам добри неща за Русецки. Кажете нещо за него ако знаете. Grinning Grinning Grinning

# 5
   Ходя на консултация при Караканов. Въпреки че е завеждащ, не ми вдъхва доверие. Смятам да се откажа от услугите му за раждането. Чувам добри неща за Русецки. Кажете нещо за него ако знаете                                                                                                          Money  Според мен и двамата са от един дол дренки Не случайно работят заедно С тази разлика че по-малкия ги препраща при по-големия А преди години по-големия е уволнил по-малкия заради криминвални аборти- майтап Обаче в момента интереса клати феса Money

# 6
Kam 4ernija spisak bih dobavila d-r Cankova i d-r Istalianova.Parvata e pred pensia,a poznaniata sa i kato na specializant vtora godina. A za vtorata vaob6te ne mi se govori.Ima se za goliama rabota.Vsa6nost prez zivota si ne e napravila dori edno sekcio.A opa6kite pred kabineta i sa sazdadeni s pomo6ta na GP-tata na koito dava edin dobar %  za vsiaka izpratena ot tiah zena.Ne hodete pri tezi dvete!                              HugНа консултация съм при Исталиянова. Джипито много я хвали, но има нещо което ме съмнява. Rolling Eyes А за раждането не зная. Чувам че цените и били най-високите .Смятам да се откажа въпреки усилената агитация.Какво знаете за Давидков? Добър лиe. Може ли да се разчита на него? Grinning

# 7
 PeaceГовори се за Давидков, че му били дебели пръстите. Смятам че това е без значение, особено когато става въпрос за раждане. Можеш да му се довериш в- определена степен разбира се. Grinning

# 8
Не ви препоръчвам да раждате или да се оперирате в Кюстендил.Само в краен случай...... Crazy

# 9
Не ви препоръчвам да раждате или да се оперирате в Кюстендил.Само в краен случай...... Crazy
Подкрепям с 2 ръце казаното

# 10
Толкова са зле горките че напоследък си служат с чисти измами.Последния пример-бебето на 2006 Божидара  родено в Кюстендил на 01.01.2006 в 0.00 пр Цанкова.Майтап Money Money Money Money Money Money Money

# 11
  • Мнения: 147
Аз чух,че родителите на прословутото бебе 2006 са бизнесмени и веднага ми светна червена лампичка в главата.Като си ги знам к`ви са ни пишман докторите в Кюстендил изобщо не се учудвам. Те кадърните мноооого отдавна избягаха от там. Аз тази Исталянова не я познавам, ама ходех на ЖК тук ж София при една дето беше пълна скръб и  само за плащане говореше, та като ми кипна,за да не я убия на място и да не слуша половин болница и казах да си ми дава документите щото аз се махам и отивам да си раждам в провинцията и като разбра,че става дума за Кюстендил ми казва с най-чаровната си усмивка да кажа много поздрави на Д-р Исталянова в Кн. Е като чух, че са приятелки и като си познавах моята докторка ми стана ясно и каква е тази в Кн. Иначе нищо лично към Исталянова:lol:

# 12
Въпросната ИСТИЛИЯНОВА я познавам доста отдавна.Препоръча ми я GP-то.Била най-добрата и прочие простотии.Въпреки съмненията които имах реших да се доверя на неговата преценка и съответно сбърках-меко казано.Гледа ме на някакъв микроскоп.Наговори ми такива ужасни неща-имала съм предрак първи стадий и т.н.За цената-беше по-висока от тези в МД.Изпрати ме направо в Онкологията.Реших преди това да се обадя на д-р Начев-МД.Показах му писанията на ИСТИЛИЯНОВА.Дълго и искрено се смя.Не съм била първия подобен случай на въпросната Д-р.....По-точно с всяка втора се случват случки подобни на моята.В никакъв случай не ходете при нея!

# 13
Моя позната ми предлага да ме свърже с д-р Кръстев от Бобов дол.Дайте някаква информация за него.

# 14
   Не препоръчвам на никого да си губи времето и парите нито с кюстендилските, нито бобовдолските гинеколози.

Общи условия

Активация на акаунт