Номинации за най-сладък лаф по повод кърменето

  • 2 365
  • 44
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Досега четох другата тема за абсурдите JoyКоремът ме заболя от смях hahahaТъкмо се канех да разкажа каква я свърши синът ми наскоро и се усетих, че всъщност това неговото не е абсурдна, а безумно сладка "реплика" - така че - нова тема Mr. Green
Ето и случката:
Ники разглежда един вестник на баба си - някакъв женски или жълт, не помня.В горната част на страницата две момичета на снимка, и той вика "Кака, кака" GrinningВ долната част на същата страница - гола мацка.Ники глеееда умно, сочи й циците с пръст и вика "Мама, ам-ам" hahaha hahaha hahaha

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хайде и аз да класирам нашия батко с един готин лаф - гледа ме,че се обличам и излизаме двете с бебата,след което завърта много изразително очи Rolling Eyes и заявява с един типичен лежерен пубертетски тон - Абе мамо,пак ли сте тръгнали да подкрепяте кърменето hahaha

# 2
  • Мнения: 8 450
На мен пък ми харесва репликата на Мая на Бу:Моля,Ам/от едната гърда/ и :Моля,друго АМ/от другата/. hahahaИ всичко това посред нощ. Wink
Сори Бу,че крада от тебе,но моята  фъстъчка не говори още.  bouquet

# 3
  • Мнения: 6 243
... с един типичен лежерен пубертетски тон - Абе мамо,пак ли сте тръгнали да подкрепяте кърменето hahaha
hahaha Joy Joy Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 2 896
незнам дали се класира за тази тема,ама много мило ми стана майка ми веднъж като каза "ох,много обичам да я гледам как папа, няма нищо по-красиво от това да гледаш как бебе суче". Тя майка ми винаги като се кърмим и сме заедно идва да гледа...сигурно си спомня когато ни е кърмила нас с братми (по 6 мес.) въпреки че казва,че тогава хич не я е кефило кърменето.

# 5
  • София
  • Мнения: 747
Значи, не знам дали е сладка репликата, ама в никакъв случай не е абсурдна т.е не е подходяща за другата тема.

Имаме гости. Време за ядене. Отивам в другата стая да кърмя. Връщам се след 3 минути.
Гостът: Наядохте ли се ???
Аз:        Ми, дааа.
Гостът: Ми той Георги е като трифазна помпа, бе!

# 6
  • Мнения: 1 383
Последното ни кърмене вечер понякога продължава по 1 час. Бебока капнал от умора, заспива още след 2-3 минути, и суче както спи. Баща му казва "на това ли му викат нощно хранене - по дяла нощ, ми той като на система"

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 084
не е лаф, но ми стана смешно; баща ми: Кърми го докато стане на 5 години, за да стане добър футболист от него (това му е мерака, да го прави ритнитопковец)

# 8
  • София
  • Мнения: 2 249
Хихи, сладка тема.

Ето как лафовете при нас се развиват във времето:

На 1г+ когато искаше да суче, какваше:"амам бомбом", после започна да построява изречения от сорта "Искам амам бомбом, моля теее".
Сега разправя всякакви смешки от рода, на това, че щял да вземе мляко от кутия и да го служи в гърдите на баща си и да суче от него, но му пречели космите Mr. Green
Питаше ме "А леля като си има бебе, ще му дава ли бом-бом?"
От време на време ме пита "Мамо, има ли мляко, напълнило ли се е?", и ако му отговоря "Да", вика възторжено: "Йееее".
Сестра ми му предлага мляко с какао, а той: "аз не пия такова, на мама е по-хубаво" Laughing
Вчера сутринта, тръгвам за зъболекър много рано и той се събужда и иска да суче, но пък аз закъснявам и му казвам, че ще го отложим за вечерта, а той: "Уаааа, кой ще ми даде бом-бом, уаа".

# 9
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Хихи, сладка тема.

Ето как лафовете при нас се развиват във времето:

На 1г+ когато искаше да суче, какваше:"амам бомбом", после започна да построява изречения от сорта "Искам амам бомбом, моля теее".
Сега разправя всякакви смешки от рода, на това, че щял да вземе мляко от кутия и да го служи в гърдите на баща си и да суче от него, но му пречели космите Mr. Green
Питаше ме "А леля като си има бебе, ще му дава ли бом-бом?"
От време на време ме пита "Мамо, има ли мляко, напълнило ли се е?", и ако му отговоря "Да", вика възторжено: "Йееее".
Сестра ми му предлага мляко с какао, а той: "аз не пия такова, на мама е по-хубаво" Laughing
Вчера сутринта, тръгвам за зъболекър много рано и той се събужда и иска да суче, но пък аз закъснявам и му казвам, че ще го отложим за вечерта, а той: "Уаааа, кой ще ми даде бом-бом, уаа".

 #Crazy Оле, Иве, като те чета, винаги се чудя какво правя в този шантав форум!  Rolling Eyes С най-добри чувства!  Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 2 249
#Crazy Оле, Иве, като те чета, винаги се чудя какво правя в този шантав форум!  Rolling Eyes С най-добри чувства!  Wink
Как какво, шантавееш Laughing.

# 11
  • Мнения: 1 586
#Crazy Оле, Иве, като те чета, винаги се чудя какво правя в този шантав форум!  Rolling Eyes

Предлагам ти докато разрешиш за себе си този въпрос, да си смениш ника или титлата на Ам-Гъл.

# 12
  • Мнения: 980
Хихи, сладка тема.

Ето как лафовете при нас се развиват във времето:

На 1г+ когато искаше да суче, какваше:"амам бомбом", после започна да построява изречения от сорта "Искам амам бомбом, моля теее".
Сега разправя всякакви смешки от рода, на това, че щял да вземе мляко от кутия и да го служи в гърдите на баща си и да суче от него, но му пречели космите Mr. Green
Питаше ме "А леля като си има бебе, ще му дава ли бом-бом?"
От време на време ме пита "Мамо, има ли мляко, напълнило ли се е?", и ако му отговоря "Да", вика възторжено: "Йееее".
Сестра ми му предлага мляко с какао, а той: "аз не пия такова, на мама е по-хубаво" Laughing
Вчера сутринта, тръгвам за зъболекър много рано и той се събужда и иска да суче, но пък аз закъснявам и му казвам, че ще го отложим за вечерта, а той: "Уаааа, кой ще ми даде бом-бом, уаа".
Ивка, да не си купувала вчера букети, а?  Laughing Вие сте ми номинацията за най-сладки реплики. Особено ме кефи:щял да вземе мляко от кутия и да го служи в гърдите на баща си и да суче от него, но му пречели космите

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Ох, ще ме уморите с тая тема. Браво, Белинда  Grinning

Да се запиша и аз с лаф на баткото: "Мамо, дай да цицам!"

# 14
  • Мнения: 6 243
Нашият татко като ни види, че ще се кърмим, вика "Айде пак мУцарела". Че тъй де, ние у нас се храним с "италианско".

Общи условия

Активация на акаунт