Разстройство и кърмене

  • 691
  • 5
  •   1
Отговори
Може и да има вече такави тема, ама в момента ми е много трудно да търся. През две минути съм в тоалетната, от два дена има силно разстройство и ме е страх да пия каквито и да е лекарства за да не преминат в кърмата.
Моля споделете как да се лекувам, защото става непоносимо. На бебо за сега нищо му няма, слава Богу.

Благодаря за отговорите!

# 1
  • Мнения: 249
В момента има някакъв вирус... Според мен мини малко на диета - само сухарче, препечен хляб, солетки - 2-3 дни и после ще е по-добре...Е, разбира се после 2-3 дни се захранвай с леки храни - картофче например... И аз изкарах нещо подобно...

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ентерол,Нормофлор и всякакви други препарати,които съдържат бифидус и лактобацили също много помагат в случая,нормализират чревната флора и в съчетание с щадяща диета пооправят нещата - безвредни са за кърмачки,защото не са лекарства.Андреа$ беше споменала наскоро и класиката - компот от дренки или направо пресни дренки,има в момента на всеки пазар Grinning И шипков чай Grinning
Бързо да минава Grinning

# 3
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
и не забравяй да пиеш МНОГО ВОДА!

# 4
  • Мнения: 5 228
Аз от вчера съм със същия вирус и се моля да не заразя и бебка  Praynig.  Лекарката ми каза три пъти на ден да взимам ентерол и активен въглен на хапчета, много течности - - чайове от джоджен, мента, шипки, диета - сухари, сирене. Ако е вирус е добре да вземеш сутрин и вечер по един осцилококцинум, аз давам и на бебка. БЪрзо оздравяване.
Забравих да кажа, че дренките, за които ти е писала Хедра, са много ефикасни, не се бях сетила.

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Не се шашкай, нали затова ги кърмим, за да им предадем нашите антитела. Не би трябвало да прихжане от теб  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт