Докога мазане и масаж след баня?

  • 3 366
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 006
Докога мажете и масажирате бебоците си?
А, и спорим с таткото, защо всъщност се мажат телцата с каквото там мажете - по каква причина е според вас?

# 1
  • Мнения: 4 187
Все още го правя  Rolling Eyes! Татко ни много държи на това.....

# 2
  • Мнения: 1 216
Докога мажете и масажирате бебоците си?
А, и спорим с таткото, защо всъщност се мажат телцата с каквото там мажете - по каква причина е според вас?
Мен и сега да има някой да ме маже и масажира след баня всеки път- няма да откажа!

А по втория въпрос- мажат се, за да не изсъхва нежната бебешка кожа, особено гънките. А и олиото улеснява масажа!

Олиото може да се замени с бебешки лосион след време.

# 3
  • Мнения: 3 663
смятам да я мажа с мляко и да и правя масаж след баня още дъъълго време
ако имаше и мен кой да ме маже и масажира щеше да е супер  Wink
доколкото знам в началото бебетата се мажат, защото е много суха кожата им
аз всъщност продължавам да я мажа и по тази причина, но основно, защото някак си не върви да я масажирам на сухо, а масажът е полезен за кръвообращението на кожата
освен това е приятен и за двете ни Simple Smile супер хубаво отпуска преди сън Simple Smile
пък и после как сладчико мирише ...  Blush

# 4
  • Мнения: 3 663
Малко ОФФ - RadioMafia все едно сме си чели мислите Simple Smile за секунди пуснахме почти идентични постинги   bouquet

# 5
  • Мнения: 5 577
Аз мазах до 3 месец, после не.
В началото само, да не се пресушава кожата, после вече тя си се омазнява сама, като на голям човек.
Смятам, че е излишно, но...всяка мама си знае.

# 6
  • Мнения: 1 645
Правих масажи до към края на годинката,но на "сухо"
С олио не зъм мазала,а съм използвала и все още използвам лосион за след баня.

# 7
  • Мнения: 2 910
До 1г.и3м. я мажех и масажирах с бебешко олио.Спрях,защото Марти постоянно се върти,става,обръща и едвам смогвам да и сложа памперса.Иначе с голямо удоволствие бих я масажирала.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 743
Ми не съм се замисляла до кога ще мажа,а за баткото не помня вече.Иначе сега мажа с едно хидратиращо мляко на Чико и как ухае самооооооооооооо.Да го папкаш!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 181
а ми аз вече спрях,защото не мога да я хвана след баня да я облеча та какво остава да тръгна и да я мажа.ако татито ни е в къщи и не е скапан да я забавлява-да,но иначе ми е невъзможно.

# 10
  • Мнения: 2 807
Ами ние още на баткото правим  Wink
Много обичат масажите, и двамата.  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 2 958
Всеки път го мажа след баня. Масаж правя ,ако успея. Laughing
Той се върти,скача ,смее се...едвам му слагам памперса. Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 2 298
Мажем се с преварен зехтин и си правим масаж, зехтина по някое време ще го заменя с бебешко олио, но масажа ще си продължи. То и аз си викам веднъж седмично масажистка у дома и съжалявам, че няма как да е всеки ден!

# 13
  • Мнения: 1 216
Малко ОФФ - RadioMafia все едно сме си чели мислите Simple Smile за секунди пуснахме почти идентични постинги   bouquet

ОФФ на ОФФ-а

И аз така си помислих Grinning. Обожавам масажа просто!

Но сега като четох надолу си мисля, че после надали като пораснат така ще кротуват, че да ги мажеш и разтриваш.

# 14
  • Мнения: 306
Моята отдавна не се поддава на мазане, да не говорим за масаж или гимнастика - голямо шило е и сама си се "масажира"Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт