Уши, нос, гърло - гр. София

  • 677 311
  • 792
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 4 899
Този потребител със сигурност съм аз, да си го призная без бой!
Затова ще замълча. Ето други мнения:



Преди две години отидох за преглед в ИСУЛ, при д-р Райнов (който е най-милият и откликващ доктор, на който съм попадала).

Здравейте. Днес посетих кабинета на д-р Александър Райнов в ИСУЛ. Бях предупредена от лекарите, които ми препоръчаха да заведа при него детето си, че се чака много. Наистина имаше доста хора пред кабинета му, но ако не ви се чака може да си запишете час на тел. 0887 938 931. Ние бяхме без записан час. Докторът се извини на чакащите и прие първо дечицата. Впечатленията на мен и мъжът ми за неговата работа са повече от добри. Сега лекуваме детенцето и в петък отиваме пак на преглед.

Мога да споделя лични впечатления от д-р Райнов от ИСУЛ. Много е внимателен и си разбира от работата. За съжаление много се чака при него.
Добри ( лични) впечатления имам и от д-р Орлин Стоянов от същата болница.

Здравейте!
И на мене ми се наложи да отида при доктор Рейнов, защото имах проблем с ушите, той ме излекува и за пръв път чух от лекар следните думи който ме трогнаха. Благодаря Ви че ми се доверихте. Много мил и внимателен лекар, които обяснява какво ти е. И се държи човешки.

Заведи го при доктор Рейнов много е добър и мил лекар


Има Бял и Черен списък на лекарите в София в Здравния подфорум; в тези теми пишат повече потребители; пусни си запитване и там   Hug !

# 286
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Знаете ли Проф.Едрев дали още приема? И някакви телефони Моля Ви.

ул. Зайчар 128...
На по-предна страница е писан този адрес.

# 287
  • Мнения: 2
Може ли телефон на д-р Райнов, желателно да е на кабинета му. До колкото разбирам мога да си взема час ?

# 288
  • Мнения: 1 321
Ако съм без направление и отида в Исул на преглед при д-р Райнов каква ще му е таксата?
Благодаря предварително.  bouquet

# 289
  • София
  • Мнения: 266
Ако съм без направление и отида в Исул на преглед при д-р Райнов каква ще му е таксата?
Благодаря предварително.  bouquet
Плаща се на регистратурата на етажа 30лв.Поне толкова беше миналата година.

# 290
  • Мнения: 26
Преди два дни приеха майка ми по спешност в ИСУЛ. Бяхме насочени към доц. Чалъков, тъй като според нашия лекар е най-добрият в тази област. За съжаление се оказа, че доцентът е в болница. Лекарят, който ни прие (за съжаление в бързината дори не разбрах името му), беше много внимателен и веднага ни насочи към д-р Олег Стоянов. Д-р Стоянов също беше много внимателен и след бърз преглед и въз основа на скенера прие веднага майка ми в болницата. Вечерта дежурна беше д-р Вълчева, много мила жена, която внимателно изслуша всичките ни обяснения (тъй като стигнахме до УНГ след много други отхвърлени хипотези).

С две думи, от малкия ми опит съм много благодарна на лекарите от УНГ клиниката в ИСУЛ. А отидохме там, защото специално доц. Чалъков ни беше препоръчан от други лекари като най-добрия в тази област, а и клиниката по УНГ в ИСУЛ като цяло. Все още се въздържам да ги препоръчам, защото майка ми все още се лекува, но за два дни има огромен напредък, а и отношението е много професионално.

# 291
  • Мнения: 0
Здравейте!

Изчетох всичко тук, но телефонът на проф. Едрев даден за частния му кабинет не отговаря Sad някой има ли други контакти моля?

Благодаря!

# 292
  • Мнения: 0
Днес се обадих при д-р Едрев, но казха, че ще преглежда след 08.03.11 поради здравословни проблеми.

# 293
  • Мнения: 25
Моята дъщеря също имаше проблем със третата сливица  и август месец мин. година я извадихме и да не чуе дявола до сега нямаме проблеми никакви!Ние ходихме при д-р Бегов в 5та градска болница в кв.Банишора!За мен той е най-добрия доктор УНГ. Peace

# 294
  • София
  • Мнения: 181
Гери, ако не ти е късно - всъщност дано си се оправила, но понеже споменаваш д-р Фурнаджиев мога да кажа, че той оправи мъжа ми миналата година от шум и пищене в ушите. мъжът ми го лекувахо около 1 месец д-р Кехайов и още един д-р в Правителствена, но не му помогнаха. Вярно е, че и Фурнаджиев му смени два пъти лекарствата, като всеки път рецептата беше от по 4-5 вида лекарства и някакви витамини - различни, но все пак за около 1 месец всичко беше ОК. За съжаление обаче с малката ми дъщеря нямат успех нито Кехайов, нито Фурнаджиев, нито Олевинов. Тя има някаква почти непрекъсната задна хрема, от която й се възпаляват ушите и започва да не чува хубаво. Оправя се за 1-2 седмици и след това всичко се започва отначало. Прочела съм по няколко пъти всичко написано тук от майчетата и съм в чуденка къде да я водя? Понеже живея в Овча купел и там близо до нас има частен кабинет д-р Ботев (май е бащата на този д-р Ботев от ИСУЛ), моля ако някой има отзиви за него - да пише.

# 295
  • Мнения: 4
Д-р Павлов - МЦ Лозенец

# 296
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета.На много места писах реших и тук да опитам.Трябва ми телефона на д-р Рангачев от ИСУЛ,той е лекуващият УНГ на дъщеря ми,но без да искам му изтрих номера Sad някой знае ли го? Може ли да ми го даде? Много ще Ви бъда благодарна Simple Smile

# 297
  • Мнения: 472
Тези уши ще ни съсипят Sad за един месец направи 3 отита на едно и също ухо.Пие АБ  минава седмица след приема  и пак гной.Днес пак Sad ходихме на дежурен,но този път няма АБ преди да и вземат секрет утре сутринта.На 21 юни бяхме при д-р Камел (мъжът ми бе останал доволен) изписал и беше човека хиляди сиропи и капки (хомеопатични и не) и каза,че ако повтори пак в близките 2 месеца ще трябва някак да се справим с третата сливица и ето,че след няколко дни това се случи.Утре сме пак при него,да видим.Някой имал ли е подобен проблем?

# 298
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дъщеря ми на 3 години правеше чести отити. Д-р Френгоф помогна да се отървем от този кошмар. Преди работеше в Транспортна болница като прегледа се заплащаше. Сега не мога да дам инфо дали е още там.

# 299
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тези уши ще ни съсипят Sad за един месец направи 3 отита на едно и също ухо.Пие АБ  минава седмица след приема  и пак гной.Днес пак Sad

не пиете правилния АБ, нито подходящата доза...
И за УНГ, никакви дежурни... само специалисти. Щерката беше с намален слух по едно време, след няколко отита един след друг. А те са свързани (често) и с 3тата сливица, която не знам защо не я махнете.
Препоръчвам; www.lolov.com

Настръхвам... Какъв ИСУЛ, какъв Райнов  ooooh! Вие не четете ли?

Общи условия

Активация на акаунт