Бодимед

  • 4 490
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Имате ли представа за цената на спермограма в Бодимед? А също и на изследването на хормони?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
вземи тел. от 144 и питай

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 199
На страницата имhttp://www.bodimed.com на секцията тестове-хормони като кликнеш на отделния хормон излиза цената. За спермограма не намерих, но можеш да вземеш телефона от сайта и да се обадиш да попиташ.
Успех!

# 3
  • Мнения: 75
Благодаря, видях го този сайт и се ужасих  Shocked като изчислих колко ще ми струват 6-те хормона та се чудех дали няма отстъпка ако ти изследват няколко хормона едновременно. При всички положения утре съм там, като съм са хванала на хорото, ще го играя.   bouquet

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 199
отстъпка има в Цибалаб за хормоналните изследвания, но не правете там спермограма!!!!
Ето цените в Цибалаб на хормоналните изследвания
CibaLab ЛЕЙДИ   44.30 лв- това е някакъв пакет хормони, трябва да ги попиташ кои включва
LH+FSH+Prolactin+Estradiol+Teststoteron   53.70 лв
Prolactin   13.90 лв
LH   13.90 лв
FSH   13.70 лв
Estradiol   13.90 лв
Progesteron   13.90 лв
Testosteron   13.90 лв


А защо не опиташ през касата да ги минеш?

# 5
  • Мнения: 75
Цената за общо 6-те хормона е 105лв., дано тази информация е полезна на някой. Със здравната каса засега не искам да се занимавам поради мои си причини (не че не си плащам чинно осигуровките). Дадох повече пари, отколкото щях да дам в Цибалаб, защото исках изследванията да са точно в тази лаборатория.

Общи условия

Активация на акаунт