Списък на школи,курсове,спортни занимания за деца

  • 188 580
  • 603
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 258
Мисля че би било добре да се съберат на едно място отзиви,адреси,телефони,имена на преподаватели,свързани с извънучилищни занимания за деца на всякаква възраст.

Аз мога да споделя,че моята дъщеря ходи от 4 годишна на плуване в басейна "Спартак".Първо в детския басейн(заниманията са задължително с треньор,картата струва 35 лева за 8 посещения месечно)Сега вече е в 50-метровия пак с треньор,на същата цена.Аз съм доволна.Вече плува свободно.Макар че още има какво да се желае,но все пак тя сега е на 6 години.Записванията са на място,избираш час,запознаваш се с треньор и това е.

Последна редакция: пт, 16 сеп 2005, 10:37 от Trislon

# 1
  • Мнения: 7 821
Идеята е прекрасна,   bouquet .
После ще включа темата в Библиотеката  Grinning.

Хайде вие сте мами  Wink.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 828
Страхотна тема!!!
Това ми е болния момент, понеже идва момента да запиша дъщеря ми нещо да спортува.
Досега е ходила на балет в Двореца на децата - много бях доволна, но тя си реши, че балерина няма да става и се отказа.
Една година е ходила на латино-танци, но не бях възхитена от преподавателя.
Тази година тя иска да ходи на тенис, но още не съм проучила въпроса, моля някой да ми препоръча къде да се запишем и колко ще ми струва това удоволствие.

Освен това дъщеря ми ходи на английски от първи клас - сега ще ни е четвърта година, в Училища за Европа на Красно село. Много съм доволна - препоръчвам го.

# 3
  • Мнения: 1 006
Аз препоръчвам езикова школа "Британика".Сина ми вече е четвърто ниво и посещава филиал "Мадрид" - тел. 847 - 61 - 26. Много са любезни - биха могли да ви кажат телефони и адреси на всичките си филиали в София.Изключително съм доволна.От м.октомври започвам при тях 1-во ниво за възрастни.Като втори човек от семейството, а сина ми като стар ученик ползваме известни остъпки.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 828
Sakri, май някъде четох, че сина ти е манекен  newsm78
Ако може да споделиш в коя агенция ходи и на курс ходил ли е?
Преди 2 години се бях запалила да записвам моята, ама мъжа ми нещо не беше съгласен, че била малка. Вече не е толкова малка и ми се иска един курс поне да изкара, знам че са хубави за стойката, за походката на децата, не толкова манекенка да става.

# 5
  • Мнения: 1 006
Sakri, май някъде четох, че сина ти е манекен  newsm78
Ако може да споделиш в коя агенция ходи и на курс ходил ли е?

Да, вярно е...Съжалявам, че съм го казала.Даже не помня къде и по какъв повод съм го направила.Сина ми сам се набута там преди около година - дошли от агенцията в у-ще, правили кастинг и той си дал телефона.Аз първоначално бях категорично против това му занимание, но не успях да го преборя.Представи си що за птица е сина ми, щом той пребори мен...Нормално е да се гордея, че той участва в рекламата на кайма "Тандем" и е вицемодел за 2004 г. на модната ни агенция-в долната възрастова група на детската секция.Вече съм по-спокойна, но не заради тези му изяви, а защото му хванах цаката на моя дзвер...Убедила съм го/дано/, че тази му дейност не е супер постижение, нито престиж, а е забавление, купон, удоволствие преди всичко.И пак не съм сигурна дали плюсовете или минусите от моделстването са повече.Мисля, че особено за момичета на неговата възраст действа негативно.Това разбира се зависи от мнението на родителите и основно от влиянието им в/у детето.
Модната ни агенция се казва WEBMODELS и е първата интернет агенция за модели в БГ.Сашо кара едномесечен курс с такса 60лв., след което платихме  30лв. за професионален грим и фотограф и още 30лв. за качването на снимките в нета.Други пари не съм давала до момента.Изключителни сладури са екипа на агенцията, а собственика Йордан Йосифов и съпругата му Катя също.И двамата са бивши/май/ модели, а за него зная, че има някакви титли, но не помня какви.Ники - момчето, с което основно контактуваме от тази агенция е много приятен също.Пускам ви страницата на агенцията - там ще видите адреса и телефона.Но за всеки случай ще напиша тук поне телефона    865 - 44 - 65 .Офиса се намира над басеин "Спартак". Там из дебрите нейде е и сина ми..., но аз съм качила снимките му и в отделно албумче в профила ми.  http://www.webmodelsbg.com/    Естествено, пак сгафих с даването на линк... Embarassed Като изпишете  сами  www.webmodelsbg.com  би трябвало да се отвори страницата. Embarassed

Последна редакция: чт, 15 сеп 2005, 15:36 от Sakri

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Мисля че би било добре да се съберат на едно място отзиви,адреси,телефони,имена на преподаватели,свързани с извънучилищни занимания за деца на всякаква възраст.

Аз мога да споделя,че моята дъщеря ходи от 4 годишна на плуване в басейна "Спартак".Първо в детския басейн(заниманията са задължително с треньор,картата струва 35 лева за 8 посещения месечно)Сега вече е в 50-метровия пак с треньор,на същата цена.Аз съм доволна.Вече плува свободно.Макар че още има какво да се желае,но все пак тя сега е на 6 години.Записванията са на място,избираш час,запознаваш се с треньор и това е.



И аз съм доволна от басейна "Спартак"Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 258
няма особенна активност,а? newsm78
Нещо за тенис училищата да знаете?Къде,колко?

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828
няма особенна активност,а? newsm78
Нещо за тенис училищата да знаете?Къде,колко?

Тук май повечето мами са с бебета и по-малки деца, и заради това не пишат  Thinking



Последна редакция: пт, 16 сеп 2005, 16:11 от Amidala

# 9
  • Мнения: 1 006
Някой има ли инфо за ремонтирания басеин "Червено знаме"? Как седи въпроса с детските групи.Искам да запиша сина ми на плуване.Интересуват ме също качествени детски компютърни курсове.А за тия танцови групи по брейк вече главата ми бучи от моя ранен пубер ooooh!  Тях пък къде да ги изнамеря... newsm78

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Балетна школа "Силует"Simple SmileДъщеря ми я посещава вече 5 година. Много сме доволни:-))

Последна редакция: вт, 20 сеп 2005, 01:34 от Vivi

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А не може ли да се дават координати на съотеветните добри школи или курсове!
10Х
esprit  - сподели повечко - плз Praynig

Довечера или тия дни и аз ще се включа, но само със коррдинати за сега.

# 12
Здравейте!Интересува ме Вашето мнение за Мултимедийна школа 2001.

# 13
  • Мнения: 3 161
Нещо за бебета от 6 м. до деца 3 г: музикална анимация май се казва, пеят им песнички, броилики, карат децата да се включват, пляскат с ръце, пригласят... накрая танцуват. Ходили сме само веднъж, но ни хареса и може би ще опитаме отново скоро. Организират го към църквата Покров Богородичен (зад х-л Родина е), но не е религиозно ориентирано. Петък, 10 ч. Струва 4 лв за 1 час, или 12 лв за 4 посещения (т.е. по 3 лв) като първия път май беше безплатно.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
А не може ли да се дават координати на съотеветните добри школи или курсове!
10Х
esprit  - сподели повечко - плз Praynig

Довечера или тия дни и аз ще се включа, но само със коррдинати за сега.



Никакакъв проблем:Школата е от 5 години,намира се в Читалище "Светлина" в Квартал Стрлбище и има групи на още 4 или 5 места-2 в Лозенец-Читалище пенчо Славейков и в една чисто нова сграда,Близо до бившето американско посолство.Група в читалище "Витоша" в Кв.Павлово и 3 групи в "Светлина"правят много хубави спектакли миналата година беше в НДК зала 2.Или в залата на Руския център.Шият се костюми на децата.Всяка година се поставя нов спектакъл.Снимаха ги дори в Нова телевизия преди 2 години. и В няколко кабелни също.

Общи условия

Активация на акаунт