20 odz Lulia4e v Liulin 1

  • 5 514
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
molia vi daite mi mnenie za tazi gradina 

# 1
  • Мнения: 186
Не съм много сигурна дали говорим за една и съща детска градина но ако е тази под кипърските общежития  Thinking. Там е пълно с ромчетата от общежитията, въпреки, че детето на една приятелка до преди две години си беше там и тя беше доволна. Защо държиш на 20 ОДЗ във Люлин 2 има много хубави градини казвам от собствен опит. Дори мисля, че тази година тази детска градина беше дежурна но аз предпочетох да се справям сама и сега съжалявам. Но ако не е тази за която говоря съжалявам, че ти напълних главата с глупости.

# 2
nie sme 3 den tam.Za sega sme mnogo dovolni ot u4itelkite.v grupata ne sam vidiala da ima rom4eta.problema pri nas e 4e kasno podadoxme molba i samo tam ima6e mesta.no vaob6te ne sazaliavam.ina4e za sa6tata gradina stava ?.blagodaria ti za otgovora.niakakvi dgugi podrobnosti za gradinata znae6 li?

# 3
Mnogo si e xubava detskata gradina i vaobshte nima cigan4eta!

# 4
   Детето ми е в ОДЗ № 20"Люляче" в подготвителната група.Учителките са чудесни-Ангелова и Якимова.На детето ми не му се ще да се раздели с тях. А ако знаете каква перфектна подготовка има за училище.Други майки също са много доволни от грижите на учителките и лелките.Изобщо целият персонал е много внимателен.Дано има повече такива градини.

# 5
     Да не говорим за дворове на детски градини.В "Люлин" най-хубав е двора на ОДЗ 20"Люляче".Има алпинеум,дървета,съоръжения зя игра.Всеки ден един работник го поддържа в изряден вид.Като имате предвид,че детската градина е до Кипърските общежития си направете сметка какви усилия се полагат за поддържането на двора в това състояние.Похвала за работещите в тази детска градина.Дано и други като мен оценяват труда им.Вътрешният интериор също е много хубав-имат нови креватчета ,ново обзавеждане,много зеленина.Детето ми иска да продължи да ходи в детската градина,но за съжаление наесен ще е в училище.

# 6
   Аз също съм много доволна от грижите за децата в ОДЗ № 20"Люля че".Детето ми е в група "Малката русалка".Учителките полагат страхотни грижи за децата.Те са Атанасова и Лозанова.Чудя им се на търпението на тези жени.Лелката също е много добра.Детето ми е с алергия към мляко и те много внимават ,когато хранят детето ми.Доколкото чух в това ОДЗ ще се разкриват нови групи.

# 7
   Аз много се чудех къде да запиша детето си,но ще отида в ОДЗ-20.Чух,че и директорката е много внимателна с децата и родителите.Само че дали ще има място в по-големите групи.

# 8
  • София
  • Мнения: 13 203
Цитат
Аз също съм много доволна от грижите за децата в ОДЗ № 20"Люля че".Детето ми е в група "Малката русалка".Учителките полагат страхотни грижи за децата.Те са Атанасова и Лозанова.Чудя им се на търпението на тези жени.Лелката също е много добра.Детето ми е с алергия към мляко и те много внимават ,когато хранят детето ми.Доколкото чух в това ОДЗ ще се разкриват нови групи.


Цитат
Аз много се чудех къде да запиша детето си,но ще отида в ОДЗ-20.Чух,че и директорката е много внимателна с децата и родителите.Само че дали ще има място в по-големите групи.

Кое от двете изказвания е меродавно? Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 135
Цитат
Аз също съм много доволна от грижите за децата в ОДЗ № 20"Люля че".Детето ми е в група "Малката русалка".Учителките полагат страхотни грижи за децата.Те са Атанасова и Лозанова.Чудя им се на търпението на тези жени.Лелката също е много добра.Детето ми е с алергия към мляко и те много внимават ,когато хранят детето ми.Доколкото чух в това ОДЗ ще се разкриват нови групи.


Цитат
Аз много се чудех къде да запиша детето си,но ще отида в ОДЗ-20.Чух,че и директорката е много внимателна с децата и родителите.Само че дали ще има място в по-големите групи.

Кое от двете изказвания е меродавно? Rolling Eyes
Joy Joy Joy
Има си циганчета/ромчета/ в градината,но това не значи ,че е лоша.В групите тези деца много бързо се '' социализират''/нещо я недолюбвам тази дума/.Персоналът наистина е с голям стаж и няма текучество в кадрите/поне при учителите/-а това не е малко при тези условия,нали!
За материалната база няма смисъл да се коментира-вижда се от сайта-остава само друга дограма и може да влезе в графа''образцов дом'' Laughing
И още нещо важно-откриват се две нови групи от тази година,едната от които е ясла!!!

# 10
  • Мнения: 135
А ето и сайта,че не го видях никъде тук www.odz20.hit.bg  bouquet  bouquet

# 11
аз съм изключително доволна от детската градина.Аз лично съм нейна възпитаничка и съм горда че и двете ми деца успях да ги запиша там едното вече завърши сега е за 2 клас а малкия се падна при същите учителки Ангелова и Якимова.Страхотни възпитатели страхотни хора

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Цитат
Аз също съм много доволна от грижите за децата в ОДЗ № 20"Люля че".Детето ми е в група "Малката русалка".Учителките полагат страхотни грижи за децата.Те са Атанасова и Лозанова.Чудя им се на търпението на тези жени.Лелката също е много добра.Детето ми е с алергия към мляко и те много внимават ,когато хранят детето ми.Доколкото чух в това ОДЗ ще се разкриват нови групи.


Цитат
Аз много се чудех къде да запиша детето си,но ще отида в ОДЗ-20.Чух,че и директорката е много внимателна с децата и родителите.Само че дали ще има място в по-големите групи.

Кое от двете изказвания е меродавно? Rolling Eyes
Joy Joy Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 7 013
Много гости, много чудо  newsm78, а този ник: "dupence" много ми харесва във връзка с тема за впечатления от детска градина.

# 14
  • Мнения: 3 929
Моето дете ходи там и също съм с изключително добри впечатления. Наистина не съм виждала друго ОДЗ с такава градина, толкова красива и поддържана. Сега лятото ще сменят дограмата, миналата година правиха също ремонт, така че базата е отлична вътре. За персонала - само добри отзиви досега. Поне за тези, които се грижат за сина ми. Но и от други майки чувам само хубави отзиви.
Има ромчета, даже в групата на сина ми има едно, но не виждам кой знае какъв проблем в това. Важното е отношението на възпитателките и на персонала към децата. Ако се нуждаеш от повече информация, с удоволствие ще ти отговоря.

Общи условия

Активация на акаунт