Bашите деца правят ли така???

  • 992
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте мами.

Искам да споделя с вас моя проблем с дъщеря ми / вече почти 2 годишна/...
В самото начало като беше бебенце преди да заспи, беше едно мирисане на презрамки, сутиени, ръкави. Сега този навик вече го няма, се появи нещо съвсем невероятно. Бъркане подмишниците, едно щипане, иска и се ръцете и да са там. И това докато заспи... Пробвах с дълги ръкави, ама се къса от рев.
С мъжа ми се виждаме в чудо. Ту при него, ту при мене.
Много е неудобно когато сме някъде навън.
КАТО ТЕРМОМЕТЪР, МЕРИ ЛИ МЕРИ  Laughing Laughing Laughing

Моля ви, дайте ми съвет!!!!!!!!

Последна редакция: чт, 15 сеп 2005, 06:04 от kader

# 1
Аз нещо май не разбрах Blush Тя при вас ли заспива?
Или това е вид игра?
Ако спи при вас в леглото може би трябва да помислите за отделяне Wink

# 2
  • Мнения: 42
Аз нещо май не разбрах Blush Тя при вас ли заспива?
Или това е вид игра?
Ако спи при вас в леглото може би трябва да помислите за отделяне Wink
Тя спи на отделно легло Wink

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Това ми напомня ма моето котенце, така се гушкаше. Може би просто търси топлинката на родителското тяло

# 4
  • Мнения: 1 366
Остави я, ще отшуми сякаш не е било. Мойта госпожица си държи ушето докато заспива. А понякога докопва и моето  Hug

# 5
  • Мнения: 2 195
Моят пък си лапа още пръста  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 221
Моят пък си лапа още пръста  Rolling Eyes
Не искам да те пла6а, ама аз си сму4ех пръста до като станах тинейджърка. На6ите с какво ли не ми го мазаха и с какво ли не ми го завързваха...пак намирах на4ин. Според мен е нужно ранно оту4ване...успех:)

# 7
Моят пък си лапа още пръста  Rolling Eyes
Не искам да те пла6а, ама аз си сму4ех пръста до като станах тинейджърка. На6ите с какво ли не ми го мазаха и с какво ли не ми го завързваха...пак намирах на4ин. Според мен е нужно ранно оту4ване...успех:)
Ставаме две. На 16 години с голям зор се отказах (тоест приятелката ми ме отказа, удряше ме зад врата при всяко намъкване на пръста в устата ми) Embarassed Embarassed Embarassed

Кадър, честно казано за първи път чувам за такъв навик. Но наистина прилича на котенце търсещо топлината и мириса на мама. Все ще го надживее, но тежко й на мама. Аз тормозех нашите като заспивам да им бутам миглите и да си въртя кичур от моята коса. При моите пупулинки не съм забелязвала такива "изкривявания", но и всяка си спи в стаята и леглото.

# 8
  • Мнения: 221
Мддаа....ло6а работа ! После пък запо4нах да си бутам веждите...няма оттърване, без вежди останах !!! Като съм нервна особено ! Вси4ките ми приятели ме биеха през ръцете. Слава богу се отказах !

А за това за под ми6ниците наиситна не съм 4увала.
4увала съм за какви ли не други странни не6та, като галене по 4елото, заспиване с кухненска лъжица или с обувки....

# 9
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
не се притеснявай и ние сме така. докато не  "завре" цялото лице под мишницата ми не заспива.а ако съм потна му действа като упойка  Embarassed . всяко дете си има навик за заспиване. брат ми си късаше косъм4ета от одеалото и си гъдели4каше носа  Joy . това да  е проблема. ако сте навън и ти е неудобно, опитай се да го отместваш бавно, но настоятелно.
успех!

# 10
  • Мнения: 1 072
Кадер, не си сама. Моят син така правеШе преди годинката и малко  по малко забрави. Така настой4иво си завираШе рьката под миШницата ми, сякаШ неЩо тьрсеШе. И това само на кьрменето за следобедния сьн. ПОсле преминахме на фазата да ми драска бузите преди да заспи, да ми пипа в о4ите, да си сму4е кальфката на вьзглавницата...Кьм днеШна дата мога да се похваля, 4е ве4е заспива като "4овек". Май тьрпение му е майката, какво да го правиШ детенце. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 404
не се притеснявай и ние сме така. докато не  "завре" цялото лице под мишницата ми не заспива.а ако съм потна му действа като упойка  Embarassed . всяко дете си има навик за заспиване. брат ми си късаше косъм4ета от одеалото и си гъдели4каше носа  Joy . това да  е проблема. ако сте навън и ти е неудобно, опитай се да го отместваш бавно, но настоятелно.
успех!

Ох, това с косъмчетата от одеялото направо ме разсмя.  Но сте прави че всяко дете си има начин на заспиване.  Нашата Деси не е имала особени неща при заспиването си, но пък има навик като падне от кревата да се мушне отдолу и там да спи.  ПО някое време се събуди и в тъмното и е трудно да се "извади" от там и започва да реве.  Онази сутрин се разплака и аз изпратих баща и да ходи да види какво става, но чух че рева е приглушен и се сетих че е под леглото.  Отива таткото, ама сънен и просто сяда на леглото и а тя продължава да реве.  Намесих се и аз и му казах да стане, че да я извадя, а той после ми благодари че съм я намерила.  Умрях от смях. 

# 12
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ами май всяко дете има някакъв навик. НеЩо,което да прави докато заспи. Сестра ми си сму4еШе показалеца и то до втори клас и си навиваШе ки4ури коса на пръста. ДъЩеря ми съЩо си навива ки4ури коса или пък дърпа моята  Grinning

# 13
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
не се притеснявай и ние сме така. докато не  "завре" цялото лице под мишницата ми не заспива.а ако съм потна му действа като упойка  Embarassed . всяко дете си има навик за заспиване. брат ми си късаше косъм4ета от одеалото и си гъдели4каше носа  Joy . това да  е проблема. ако сте навън и ти е неудобно, опитай се да го отместваш бавно, но настоятелно.
успех!
и една моя братов4едка така прави като заспива. дърпа някакви кон4Ета от 4аршаф, одеало, пъха си ги в носа и се унася Rolling Eyes, луда работа newsm78 hahaha
а малката си прави калъфката или 4аршафа на малка пръ4ица , държи си я в ръцете и заспива.
брат ми пък си навиваше масури от коса на пръста си. майка ми беше потърпевшата , ама някога и аз "намазвах" Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 212
Май всяко дете по4ти си има някакъв ритуал преди заспиване. Мойта щерка хващаше, до скоро при това, края на възглавницата или на 4аршаф4ето или каквото и да е край4е,ъгъл4е, минава през показалеца и средният пръст отвън навътре и търка с палеца.Викаше му като малка ФЪГЪЛ4Е сире4 ЪГЪЛ4Е. Винаги преди да заспи, но не съм се мъ4ела да я отказвам. Ве4е е на 12 , до скоро го правеше и и казах, 4е като се ожени 4еиза и ще бъде възглавни4ката да си търка ФЪГЪЛ4ЕТО.  Mr. Green Спря де.

Общи условия

Активация на акаунт