Кичури на черна коса ???

  • 6 575
  • 10
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Здравейте!
До скоро бях руса (преди това съм била всякакви цветове включително и тези на дъгата  Mr. Green),ама взех ,че се почерних .В момента съм с гарваново черно , ама имам чувството ,че съм една такава безцветна , мрачна  Thinking ...Та въпроса ми е мога ли да си направя кичури и какви на цвят и големина ?? Моля ви даите идей само да не са червени  ... Hug

# 1
  • Мнения: 120
Здравейте!
До скоро бях руса (преди това съм била всякакви цветове включително и тези на дъгата  Mr. Green),ама взех ,че се почерних .В момента съм с гарваново черно , ама имам чувството ,че съм една такава безцветна , мрачна  Thinking ...Та въпроса ми е мога ли да си направя кичури и какви на цвят и големина ?? Моля ви даите идей само да не са червени  ... Hug
Аз бях с гарваново черна коса и моята  фризьорка ме направи на кичури с фолио,станаха си направо руси и ги оцвети с шампоан оцветител червени и след 5-6 измивания червеното пада и после ги правих сини,синьо-лилави.През седмица си менях цвета на кичурите.Моят съвет е да отидеш при добър фризьор,който работи с качествени продукти .

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Направи си бяло- руси кичури и после си ги оцветявай каквито цветове искаш. Аз си правя зелени с гранофорин, червени с фуксин и лилави с пеоктанин, които след 4-тото измиване на косата падат.
Последните два препарата ги има по аптеките, но гранофорина незнам дали ще можеш да го намериш.

# 3
  • Мнения: 6 155
На мен много ми харесват червените кичури върху черна коса, но ти не искаш такива Tired

Можеш да си направиш сини или зелени Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 22
На мене лично ми харесват златисто или шоколадово кафяви кичури на черна коса

# 5
  • Мнения: 2 006
Ки4ури на 4ерна коса нямат шанс да станат бели,най -много ръждиво,оранжеви (говорим за боядисана коса) пък дори и да станат това ,което искаш ще се отли4ават от останалата коса ,тоест структората на косъма ще е видимо повредена.

# 6
  • Мнения: 541
На мен много ми харесват червените кичури върху черна коса,
Аз щях да предложа също червени кичури.
Кръстницата ти е с черна коса и червени кичури и стой страхотно  Grinning много добра комбинация newsm10

# 7
  • Мнения: 2 161
Здравейте!
До скоро бях руса (преди това съм била всякакви цветове включително и тези на дъгата  Mr. Green),ама взех ,че се почерних .В момента съм с гарваново черно , ама имам чувството ,че съм една такава безцветна , мрачна  Thinking ...Та въпроса ми е мога ли да си направя кичури и какви на цвят и големина ?? Моля ви даите идей само да не са червени  ... Hug
Аз в момента съм с червени кичури на черна коса.Фризьорът ми ги направи под формата на ветрило.Много интересно са подредени и стоят ефектно.

# 8
  • Мнения: 2 759
И аз се главоблъскам по въпроса Banghead .. Мацки, дайте линк към снимки, ако имате..?

# 9
  • Мнения: 1 006
Здравейте!
До скоро бях руса (преди това съм била всякакви цветове включително и тези на дъгата  Mr. Green),ама взех ,че се почерних .В момента съм с гарваново черно , ама имам чувството ,че съм една такава безцветна , мрачна  Thinking ...Та въпроса ми е мога ли да си направя кичури и какви на цвят и големина ?? Моля ви даите идей само да не са червени  ... Hug
Аз в момента съм с червени кичури на черна коса.Фризьорът ми ги направи под формата на ветрило.Много интересно са подредени и стоят ефектно.
я дай снимка, как така под форма на ветрило, че и моя проблем е същия, една черна съм, малеееее

# 10
  • Мнения: 2 161
Здравейте!
До скоро бях руса (преди това съм била всякакви цветове включително и тези на дъгата  Mr. Green),ама взех ,че се почерних .В момента съм с гарваново черно , ама имам чувството ,че съм една такава безцветна , мрачна  Thinking ...Та въпроса ми е мога ли да си направя кичури и какви на цвят и големина ?? Моля ви даите идей само да не са червени  ... Hug
Аз в момента съм с червени кичури на черна коса.Фризьорът ми ги направи под формата на ветрило.Много интересно са подредени и стоят ефектно.
я дай снимка, как така под форма на ветрило, че и моя проблем е същия, една черна съм, малеееее
Grinning Grinning GrinningАма и аз съм една в обясненията...Искам да кажа,че са разпределени  много интересно по главата ми.Не хаотично,ами на точно определено разстояние един от друг.Затово казах като ветрило.На абсолютно права коса като моята стои наистина добре.В момента не мога да направя снимка.Съжалявам Cry

Общи условия

Активация на акаунт