мнения за,,Eucerin,,

  • 9 269
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Някоя мама да е ползвала кремове от тази марка,дали си заслужават парите,по-специално тези против бръчки

# 1
  • Мнения: 7 837
Аз се обринах от него  Confused А уж се води медицинска козметика.

В момента много добре ми действа RevitaLift на Loreal

# 2
  • Мнения: 7 837
Специално RevitaLift Complete with SPF 18 ми изчисти лицето  Grinning
И моята кожа е кофти, а след раждането, беше нещо ужасно.

# 3
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
В момента ползвам Eucerin Hydro Protect, понася ми, но не съм очарована Naughty.

# 4
  • Мнения: 47
на 35г.и искам нещто против бръчки, но се колебая между Eucerin или Лореал.А някой да знае Авене дали имат против бръчки

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Явно си е до кожа, но аз използвам Eucerin  вече една  година и съм много доволна.  Кожата ми е нормална, нямам проблеми, но с този крем "свети", изглежда добре.
Не съм използвала обаче този против бръчки.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Аз си купих Eucerin Lipo balance за чувствителна кожа(или подобно име), много добре подхранваше сухата ми кожа, но се обринах и го спрях!
Ползвам флуид Хепидерм на Лореал , но така и не разбрах дали трябва и крем да слагам отгоре?

# 7
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
От няколко месеца ползвам този против бръчки - много съм доволна, а за миризмата - той не е ароматизиран  Tired Може би този с кофти аромата е бил стар или пък неправилно съхраняван  newsm78. А преди имах Лореал визибъл резълтс и също ми хареса - лек и приятен. Абе и двата ми харесаха и определено 6те си купя пак. А на Авен е доста мазен - за по-суха кожа явно. Ама по принцип дават тестери, пробвай и си избери най-подходящия за теб.

# 8
  • Мнения: 296
Най-добре си вземи на Виши провиталифт, може и на Лореал, за мен това са най-добрите козметики за жени.Действат ми перфектно (този на Виши сестра ми го ползва и е супер доволна)

# 9
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
То че Вишито е супер спор няма, ама първо няма слънчева защита, второ е два пъти по-скъп от обсъжданите. Аз да си призная ползвам Виши за нощен и Лореал или Юсерин за дневен.

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ве4е доста време си ползвам на тази марка крема. супер е. пробвала съм от вси4ко, от което има на пазара , но съм най -доволна от тази марка.
у4удвам се за аромата, защото то4но този няма ни аромат, ни мирис. то4но като за мен Grinning
против бръ4ки оба4е не го знам

Общи условия

Активация на акаунт