Има ли хубави и сравнително евтини сокоизтисквачки?

  • 1 965
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Четох всички теми по въпроса за сокоизтистквачките. И разбрах, че марковите са хубави, ни и скъпички. За тази от телешопа май има доста противоречиви мнения.
А дали някой е доволен от някоя по-евтина. Имам предвид до 60-70 лв. мах.
Решихме да си купим този месец, че започва сезона на ябълките. Май най-много ме интересува да изтисква максимум сок от плодовете. Да се разголобяват всички части, които се цапат. Малко шум мога да преживея. Стига да не подскача из цялата кухня Laughing

# 1
  • Мнения: 750
Точно такава купих преди няколко месеца. Исках нещо, което да не е хипер скъпо, защото имам и 2 комбайна (последствие от липса на сватбена листа за подаръци  Simple Smile), които идеално се справят с цитрусите.
Затова избрах от Технополис една на TAURUS (испанска марка, която не отстъпва на средния клас продукти на Мулинекс, Филипс и т.н.) - супер доволна съм.

Ето това е моделът. Цена - 52 лв.

# 2
  • Мнения: 603
 Laughing Благодаря!
Тъкмо вчера я гледахме с мъжа ми в нета и се чудехме дали е добра. Може ли да попитам още нещо: режещия диск метален ли е? И успява ли да им изцеди максимално сокчето на плодчетата Grinning

# 3
  • Мнения: 750
Има метален режещ диск и много фина метална цедка. Изцежда чудесно! Поискайте да ви я разглобят на място в магазина, за да видите колко лесно става, а и да разгледате отделните части.

# 4
  • Мнения: 3 251
Малко офф:
Като марка е сравнително нова на пазара . И аз си купих фритюрник ,х одихме при познат техник на бяла техника - посъветва ни , ако купуваме в близките година и половина някаква домакинска техника , да е от същата марка - няма още китайски копия , а и за да се наложат не само на испанския пазар - качеството им е на високо ниво .

# 5
  • Мнения: 603
Утре май ще ходим да купуваме Laughing

# 6
  • Мнения: 202
Ние също имаме TAURUS и сме доволни, а в МЕТРО мисля че на моменти й правят промоция

# 7
  • Мнения: 1 437
Използвам TAURUS втора година и съм много доволна. Само ябълковия сок не излиза като бистър сок а по-скоро като пюре.

# 8
  • Мнения: 4 371
Използвам TAURUS втора година и съм много доволна. Само ябълковия сок не излиза като бистър сок а по-скоро като пюре.

Е, то бистър излиза само от кутия Wink
Нащата е Solac, но не съм особено доволна. 50 лв. струва.

Общи условия

Активация на акаунт