Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Момичета.става въпрос за моя приятелка ,кочто е в 7 месец и е много притеснена.Иска да роди с епидурална упойка,но са и казали,че във Варна няма специалисти, които да я поставят. Моля ви кажете кой ви сложи упойката,ако може и координати на анестезиолога,в коя болница и как протече раждането ви с тази упойка, за да я успокоя.Благодаря ви предварително! Hug

# 1
  • Мнения: 264
Да отиде в Майчин дом и да не се притеснява повече  Flutter
Там ще се погрижат добре за нея - анестезиолозите са с добър опит

# 2
  • Мнения: 128
Да отиде в Майчин дом и да не се притеснява повече Flutter
Там ще се погрижат добре за нея - анестезиолозите са с добър опит

# 3
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Окръжна - Хаимов

# 4
  • Мнения: 2 066
Аз раждах секцио със спинална в Майчин дом. Анестезиоложката е д-р Добрева - с куп специализации в чужбина, ужасно мила жена и изключителен професионалист. Тя поставя и епидуралните при естественото раждане.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 295

А можеш ли да ми дадеш неговите координати, ако ги имаш разбира се !

# 6
  • Мнения: 83
Pодкрепям с две ръце ,Др.Добрева " от Май4ин дом  ,наистина е много добра  и внимателна ,аз нищо не усетих при поставянето на упойката и след това нямах никакви негативни  последици . Hug

# 7
  • Мнения: 573
Деси,аз имам телефона на Хаимов-той присъства на  моето раждане слага ми обезболяваща упойка,но като говорих с него преди раждането ми каза че не правил епидурална.Ако искаш ми звънни или пиши на личния  bouquet

# 8
  • Мнения: 445
Д-р Добрева в Майчин дом е страхотен специалист. Телефонът на Майчин дом е 332 000.

# 9
  • варна
  • Мнения: 1 830
Доктор Добрева - Майчин дом - просто е невероятна!

# 10
  • Мнения: 264
Да, д-р Добрева е страшна и е много мила и търпелива, обяснява всичко с подробности

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Благодаря ви ! Казах и за д-р Добрева в майчин дом.Тя там ходи на консултации при Корновски и Корновска,но и се искаше да роди в Окръжна. В такъв случай може би ще роди в Майчин дом. Hug

# 12
  • Мнения: 5 241
И аз съм много доволна от д-р Добрева  Peace
Невероятен човек и специалист  Hug
тя ми слага спиналната упойка за секциото  Simple Smile

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Доколкото знам може да я повика, където ще ражда. Имам смътен спомен, че някакво момиче щеше да я вика в АГто. Питала ли я специално?

# 14
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
На мен лично Хаимов ми спожи епидурална упоика преди три години когато раждах сина си със секцио. Телефони нямам. Аз го открих в Окръжна болница. Препоръчаха ми го!
Мисля декември отново да се възползвам от услугите му! Срещнахме се случайно и умам устното му обещание че той ще ми е анестезиолога!

Общи условия

Активация на акаунт