Има ли някакъв лек срещу болките в кръста?

  • 635
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 099
От време на време, като ме заболи кръста и не спира да ме боли по цял ден. Боли кошмарно и нищо не помага, а като се разшавам чувам как  прешлените ми пукат. Мъжът ми има дискова херния и той ми каза, че когато го болеше едно време гърба лекарите са му казвали да лежи по гръб, но на мен и това не ми помага. Дали съм седнала, права или легнала все тая, чак ми се плачи от болка.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
БЕЗ да те отчайвам  Stop - като ми почнаха болките в кръста в 6-7месец от бременността, та до ден днешен не си намирам място от тях  Banghead. Спя полуседнала  Shocked

# 2
  • Мнения: 1 107
Ако се чувстваш добре прави упражнения за бременни, благодарение на тях не съм усетила никаква болка в кръста или гърба.

# 3
  • Мнения: 1 259
Ох тези болки са ужасни Sad.Целият ми гръб е схванат,и разтривките не помагат Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
На мене ходенето пеша много ми помагаше.Влачех се по 10 км. всеки божи ден!То затова и не напълнях, макар че бая си похапвах EmbarassedАко си пропуснех разходката, направо не можех да заспя от болка в кръста и гърба...След ходене един душ и масажче от любимия..перфектно отпуска...

# 5
  • Мнения: 2 952
ти си герой , Белинда!!   10 км!! Браво! 

Общи условия

Активация на акаунт