Каква ви е чантата?

  • 3 680
  • 48
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Надявам се скоро да започна работа и ще ми трябва чанта.
Но понеже не мога да си позволя чанти за всякакъв случай, иска ми се нещо универсално - хем ежедневна, хем да е подходяща за моя стил на обличане, а той е спортно-елегантен.
Дайте идеи.
Също така кажете каква е вашата чанта.
В момента съм с една шушлякова чанта, мека и дебела (мале, как обясних само).

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз винаги нося малки ранички. Сегашната ми е кожена раничкамного сладка. С дамска чанта не мога да ходя, не ми е удобно

# 2
  • Мнения: 7 186
Аз си падам по дамски чанти, не се налага да съобразявам облеклото и чантата с работата си, така че нося каквото ми харесва. По принцип държа на качеството при чантите, гледам да са от естествена кожа или от качествени материали. Имам доста чанти, за да мога да ги напасвам с обувките си. Сега през лятото ходя основно с една много сладурска сламена кошница, която си купих в началото на сезона и ми пасва на сандалките. Иначе предпочитам кожа.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Не си падам по тежки кожени чанти. Важното е да е голяма, защото влача купища неща със себе си. Абе, обичам огромни чанти. Раница също, ама не ми е толкова удобна.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Мда, и аз искам чантата ми да побира сума ти неща, а същевременно да не изглежда като пазарска торба.
Няма угодия май.
Днес влязох в един магазин за чанти, хубави, кожени, по 90 лв. Мерси!  Sick

# 5
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Моята няма да ти свърши работа.
Раничка-калинка от детската колекция на Samsonite.

Имам и заек-раничка от същите

# 6
  • Мнения: 291
ох, чанти, болната ми тема след обувките. Аз имам много чанти- малки, големи, от естествена кожа, от плат, абе всякакви и да ти кажа честно все имам нужда от още нещо. Та съвет за универсална чанта не мога да ти дам, ако открия такава, моя ще е много доволен

# 7
  • Мнения: 419
Моите чанти са от Манго.Много съм доволна.Не са истинска кожа,но страшно много си ги харесвам.Имам бяла,черна и червена раничка.За кафявите обувки си имам и кафява.И имам една ежедневна дънкова.Падам си по чанти,обувки и колани:)

# 8
  • Мнения: 1 417
Аз обичам малко по-големи чантета, че все не мога да си събера нещата, е по-трудно ги намирам после ама...Важното е да са модерни и да са различни.  Simple SmileЗа лятото имам една средно голяма шарена чанта, цялата с мъниста и мога да я съчетавам с повече неща; една спортна жълта, една червена, една сламена, ама вече трябва да си купувам за зимата, от миналата год. имам една черна кожена с големи катарами.

# 9
  • Мнения: 1 464
Имах най-различни чанти до миналата година,но сега навсякъде ходя с детето+количката и да влача чанта някакси ми е смешно.Понеже имаме и колело ще си взема раничка като на мечо пух,много ми хареса.Иначе вечер ако излизаме някъде или все пак се наложи без детето,досега ползвах бяла чанта с цветни мотиви отпред,но ми е време да обиколя магазините за нещо есенно newsm78

# 10
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Моите чанти са от Манго. ...
Абе нямам спомен да съм ти давала чанти, ама карай да върви  Wink
Аз ходя с една чанта, с обем - един хляб поне. Все са ми големи, ужасно тежки, защото искам всичко да е до мен, само отвертка онзи ден търсих, но не намерих.
Ако видите хубави чанти от онези дето бабите ходят на пазар, с колелцата и с дръжките - обадете се. Иначе сега си имам вече голяяяяма чанта на 4 гуми и на бензин  Wink

# 11
  • Мнения: 2 596
В момента ходя само с раница, за да побира всичко за малчо, иначе до скоро само с тази от количката. Тази събота сме на сватба, та се чудя с каква чанта ще съм. По принцип нося малки чанти.

# 12
  • Мнения: 2 142
Oбичам чанти! Всякакви! Аз не държа чантата ми да е супер скъпа, някои казват че скъпото издържа повече. Е, аз не искам да векувам с чантата си! Купувам чанти, които да ся модерни различни, често пъти естравагнтни. Важно е да ми харесва и да ми е удобна, може да имам една чанта за сежона да я спукам от носене, но после с кеф да си я изхвърля. В момента имам една на цветя, от лъскав плат с маниста, и кожа боядисана в злато. Много е красива и ми се вписва страхотно в актуалното за сезона кафяво, чуден акцент. Имам и една от естествена кожа кафява, голяма и удобна. И една златна, пак кожена, но по скоро малка, колкото за гримове документи и пари. Това са ми любимите чанти за тази есен. Лятото имах една бяла (платнена), подобна на торба с дървени дръжки, с паети и маниста отпред; още една бяла, която я имам още от миналото лято, пак от плат (Плата е някакси импрегниран от вън, но не е шушляк, може би по скоро прилича на много мека кожа, ама и аз как го обясних) ooooh!, пак подобна на торба, но по спортна и много мека; и третата ми е в три цвята синьо, на Габол- пак голяма и торбеста. Бррее, то се оказа, че пак имам доста чанти!

# 13
  • Мнения: 6 164
Моите все са малки и джиджани и все ги претъпквам, ама големи чанти не понасям да мъкна!
Сега си нося още лятната чантичка - от тези с 2 обръча за дръжки. Общо взето купувам малки чанти, от новите модели, съчетани с обувките.
Трудно би било ние да ти кажем каква чанта да си купиш - всеки си има вкус. А и да ти кажа "вземи си онази на 2-ри рафт от еди-кой-си магазин на Витошка" не върви... Съчетай си я с обувките и разгледай спортно-елегантните модели, щом така се носиш, все някой ще си избереш. Ако искаш съвет тръгни с приятелка на пазар, без гледане не става.

Иначе това, че ти е защото почваш работа  newsm78 ... ти с чантата на рамо ли ще стоиш по цял ден?  Wink Кой ти я гледа, купи си каквото ти харесва.

# 14
  • Мнения: 4 546
маята е средно голяма, кожена /ама не се сещам от каква кожа е Embarassed/. мога да я нося и за официално, и за ежедневно. за спортно облекло не става, ама то и коя ли кожена чанта пък върви там...

Общи условия

Активация на акаунт