А по Коледа ще си ходите ли?

  • 1 562
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
Ние днес си направихме резервацията за Коледа. Малко ми призля, за 10 дни ще платим за самолетни билети толкова,колкото ако отидем на ски за 2 седмици, ама айде, че не сме си ходили по Коледа от 3 години.
А вие? Ще си ходите ли? Може пък да организираме нещо, а?

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Не...бяхме 5 седмици тази година.....А и никога не съм била запалена по празнуването......

# 2
  • Мнения: 1 909
Ние днес си направихме резервацията за Коледа. Малко ми призля, за 10 дни ще платим за самолетни билети толкова,колкото ако отидем на ски за 2 седмици, ама айде, че не сме си ходили по Коледа от 3 години.
А вие? Ще си ходите ли? Може пък да организираме нещо, а?
Най-вероятно след Нова година, понеже при нас всеки иска Коледа/НГ да е в отпуска, от друга страна само двама могат едновременно да вzимат отпуск...

# 3
  • Мнения: 1 959
Даааааааааааааа летим на 22.12 и се прибираме на 29.12 ох нямам търпение

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ние не, не можем да си го позволим финансово нито ние, нито родителите ми. Затова съм решила да пренеса част от българския начин на празнуване тук Flutter

# 5
  • usa
  • Мнения: 2 113
замислихме се в един момент. най-вече заради значителната разлика в цените на билетите през зимата и лятото, а и към тазгодишната отпуска съпругът ще може да добави отпуската за следващата година и ще можем да останем по-дълго. но решихме, че не си струва и ще се разочароваме и се отказахме. хубаво да прекараме празниците с роднините, обаче ще трябва да стоим по къщите повечето от времето, навън мрачно, студено, мръсно... като грее слънце по- не се забелязва мръсотията и мизерията.

# 6
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Аз Обичам Коледа и Нова Година тук. Атмосферата е по-така Tada. Поканих една приятелка да ми дойде на гости от БГто заедно с нейния си. Ако дойдат ще е супер.
Иначе си точим зъбите да ходим на ски в БГто, но ще видим дали ще стане.

# 7
  • Мнения: 1 959
замислихме се в един момент. най-вече заради значителната разлика в цените на билетите през зимата и лятото, а и към тазгодишната отпуска съпругът ще може да добави отпуската за следващата година и ще можем да останем по-дълго. но решихме, че не си струва и ще се разочароваме и се отказахме. хубаво да прекараме празниците с роднините, обаче ще трябва да стоим по къщите повечето от времето, навън мрачно, студено, мръсно... като грее слънце по- не се забелязва мръсотията и мизерията.
Ти каде живееш сега и от кой град си в БГ.Ако си в англия мога да ти дам сайтове за евтини полети нашия полет например за двама ни е 426 паунда което си е евтинйка(за една седмица до варна от лондон)

# 8
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Ние също няма да можем.Учим, работим,практики,  бебе....абе сложно е.
На пролет обаче сме там, та ще си постоим около месец . Flutter

# 9
  • Мнения: 464

Цитат
Ти каде живееш сега и от кой град си в БГ.Ако си в англия мога да ти дам сайтове за евтини полети нашия полет например за двама ни е 426 паунда което си е евтинйка(за една седмица до варна от лондон)
Цитат

Аз само  да спомена този сайт, ако не го знаете. Майка ми от там си купува билетите от Англия до БГ za po 70 паунда (понякога и по-млако)  за 2-3 седмици престой :  www.wizzair.com

# 10
  • usa
  • Мнения: 2 113
Ти каде живееш сега и от кой град си в БГ.Ако си в англия мога да ти дам сайтове за евтини полети нашия полет например за двама ни е 426 паунда което си е евтинйка(за една седмица до варна от лондон)

живеем в щатите, а в българия сме от софия, няма да ми са от полза сайтовете за билети от великобритания Simple Smile. но и аз се впечатлих от евтинията на самолетните билети зимно време, едва ли не наполовина от летните. иначе отказахме се не заради скъпите билети, а заради непривлекателната перспектива да си седим вътре по-голямата част от престоя си там. друго си е да поскиташ из града на воля, да седнеш в открита кръчмичка да хапнеш кебапчета и да пийнеш биричка   Sunglasses...

# 11
  • Мнения: 1 959
Абсолютно съм съгласна с теб ама аз си бях само за 1 седмица лятото в бг а по принцин то май традиция ще стане да си ходим по коледа хем мъжо ми да научи бг традициите хем и аз да пометлосвам с приятелки,а голямата тайна е че отива с баща ми на лов за 1-2 дни а аз по магазините харча ли харча.Колкото до билетите това е нова линия или поне аз я виждам за първи път а цените са като на чартаритр и са до варна а не както повечето до софия.

# 12
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Ние винаги на Бъдни вечер и Коледа сме в София Laughing, а за Нова година обикновенно сме си тук. Тази година също така мислим да направим. За мен Бъдни вечер е най-хубавия празник. Мама прави вкусни манджи и питка с късмети. Раздаваме си подръци Wink. Събираме се всички, ние с мъжа ми, сестра ми с нейния и двете и хлапета.

# 13
  • usa
  • Мнения: 2 113
Абсолютно съм съгласна с теб ама аз си бях само за 1 седмица лятото в бг а по принцин то май традиция ще стане да си ходим по коледа хем мъжо ми да научи бг традициите хем и аз да пометлосвам с приятелки,а голямата тайна е че отива с баща ми на лов за 1-2 дни а аз по магазините харча ли харча.Колкото до билетите това е нова линия или поне аз я виждам за първи път а цените са като на чартаритр и са до варна а не както повечето до софия.

абе лесно ви е на вас в европата! седмичка сега, седмичка след месец-два, седмичка когато ви хрумне... пък ние на майната си мислим и кроим как да пропътуваме половината земно кълбо поне веднъж на година-две  Confused... ама така ще е като не сме мислили на времето.
приятно прекарване и не изпразвай всички магазини Simple Smile!

# 14
Не, ориентирали сме се към топлите земи на Испания  Flutter Grinning

Общи условия

Активация на акаунт