По ББС1 след малко.....

  • 666
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 978
ще дават "Красив ум". Ако не сте го гледали. Заслужава си.

# 1
  • Мнения: 1 909
ще дават "Красив ум". Ако не сте го гледали. Заслужава си.
докато не е почнал, казвай с две приказки за какво иде реч?
Abe gledai go, posle pitai  Joy

# 2
  • Мнения: 579
Мерси,мерси,мерси мноооого.

Тъкмо се чудехме какво да гледаме,прещраквахме всички канали.

Много рядко гледам англ.тел.,нали имаме сателит и гледаме само бг канали,но това си заслужава.

Пак благодаря много че сподели с нас.

А между другото англ.мами имате ли си FREE VIEW BOX и гледате ли по него?Много е добро.

# 3
  • Мнения: 978
Много е хубаво да, но ние нямаме. Искам да си пуснем сателит за да хващам бг телевизия, но сега това не ни е приоритет. Май почва в 9. Чух само рекламата.
Палмира, чакай да го гледам пак да си го припомня. Laughing

# 4
  • Мнения: 4 244
Рейвънче, да те питам, това филма за математика дето взема Нобелова награда ли беше, че преводите са различни?
Ако е той, е един от малкото смислени в последно време филми и австраллийския побойник с право си отнесе Оскара!

# 5
Разкошен филм. Даже си поплаках. По едно време и аз се обърках дали наистина е шизофреник или не е  Embarassed Embarassed. Но е вярно, че този филм получи "Оскари".

Гарванчо, ходи по-често на гости на нашта приятелка. Половинката й домъкна приемник от Б-я и сега се гледа само БТВ  Wink Grinning

# 6
  • Мнения: 1 959
Аз снощи го гледах ако не се лъжа по 105 канал

# 7
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Има една поредица на ВВС "Child Of Our Time", където преследяват живота на 25 деца от раzлични соц. слоеве в продължение на 20 год. Много е интересна.

# 8
Има една поредица на ВВС "Child Of Our Time", където преследяват живота на 25 деца от раzлични соц. слоеве в продължение на 20 год. Много е интересна.
Вярно е. До сега са минали 5 години

# 9
Палмирката, то в разказ твърде не става.
В общи линии става дума за един икономист, който съответно разработваше много хубави математически формулки и имаше невероятен ум. Даваха в началото, че работи за секретните служби и разбива руски кодове за нападения като изрязваше от вестници и списания различни абзаци и с тях чертаеше по картите  Crazy. С една дума - си беше невероятен ум. Като преподавател "забърса" една мацка, която му стана жена и добре, че беше тя, че после да му помага да се бори със шизофренията (оказа се, че не агент, който работи за тайните служби, а е шизофреник Sad). Накрая получи "Нобелова награда" за труда си. До края си беше изперкал, но знаеше вече как да се "бори" с виденията си. Това в общи линии, но без да го гледаш не можеш да вникнеш в дълбоката част на филма.  Embarassed Embarassed Embarassed

# 10
  • Мнения: 3 394
кога е това след малко Flutter

страхотен филм

# 11
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Има една поредица на ВВС "Child Of Our Time", където преследяват живота на 25 деца от раzлични соц. слоеве в продължение на 20 год. Много е интересна.

Леле, тази поредица как я мразя. Миналата година имах изпит върху нея и ми се падна един сладур с кокни акцент и един с.......неразбираем английски.......И ме скъсаха Embarassed, ама това акценти ли са братче ooooh!

# 12
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Палмира, имаш поправителен........Ще го дават и в петък по холандската телевизия /мисля, че по Нет 5 / в 22.30 Wink

# 13
  • Мнения: 2 452
Аз пък не съм особено впечатлена от филма. Е, хубав си е филма, но не е точно мой тип. Може би заради австралийския побойник (май някой го нарече така, аз взаимствам), който не ми е любимец, може би заради това, че го гледах в самолета, но не ме грабна така, както се надявах да стане. За  мен това е филм, който трябва да се гледа, но аз не бих повторила... Изобщо в последно време много малко филми могат да ме впечатлят. Може да е субективна оценка, но е така.

Общи условия

Активация на акаунт