Гаражни разпродажби

  • 763
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 211
Тук обикновено в Събота и Неделя на всеки ъгъл има табелки за garage sale. Аз не съм ходила много, един-два пъти съм надниквала от любопитство. Продават се разни дреболии за центове (както се какзва Wink). Освен кварталните баби, които обикалят задължително, виждам, че и доста хора спират да огледат Grinning.

В началото ми беше странно, но сега свързвам това с практичността на хората. Едните си разчистват къщата от ненужни за тях предмети, другите си купуват неща на безценица thumbsup.

Интересно ми е дали при вас има такива гаражни разпродажби?

# 1
  • Мнения: 2 452
Да. Всяка събота и аз лично много ги ценя, защото може да се купят на безценица много неща; нали знаеш - боклукът на едни е богатство за други.  Grinning Аз специално купувам играчки (оттам имаме баскетболен кош, пързалка, кукленска къща и т.н. по 5$ вместо по 50$), видеокасети - по 1$ вместо за 15$ на касета; книги, както за Изабела така и за мен, когато идва свекърва ми и накупих любовни романи - 10 за 1$ да има за целия и престой. Купувала съм и растения - няколко пъти по-евтини от тези в магазина. От библиотеката вчера купихме една торба книги за 2$ - пак се води гаражна разпродажба. Друго не купувам, защото си имам достатъчно боклуци, но специално тези неща за мен си струват. Иначе не ходим специално по тези разпродажби, но ако минем покрай някоя с играчки или книги обикновено спираме.

# 2
  • Мнения: 3 146
първите дни като гледах надписите "Vente de garage" си помислих"Бреййй тия хора защо така масово си продават гаражите?" Grinning GrinningКакто и "Prenez garde au chien" значи да се пазиш от кучето, а не да пазиш кучето(както една позната тук си мислела) Grinning

# 3
  • Мнения: 5 183
Тук гаражните разпродажби са масова практика. Аз не съм ходила. Мъж ми обикаля от време на време. Много рано са. Мързеше ме, като бях бременна, да ставам рано, а после е много обрано. Като се роди Томи, съвсем не ставаше да стана и да се юрна рано-рано. Ина4е, би ми било интересно.

Общи условия

Активация на акаунт