Боли ли ви костта отпред между краката?

  • 1 358
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 952
аз съм в 8  месец , сега  го  запо4вам и запо4нах да усещам  една  странна  болка  там, не е  силна , но като ставам  от леглото например с  единия крак  първо, усещам  едно напрежение ...какво е това , костите ли ми се разтварят #Crazy ?

Няма да се смеете ! box Grinning   кажете как беше при вас...

# 1
  • София
  • Мнения: 39 718
Нормално е. При мен даже почти през цялата бременност си ме боля. Ще издържиш Simple Smile
Таза се разширява

# 2
  • Мнения: 2 950
Никак не е смешно дори. Нормално е. Мен от около 5-ия месец започна да ме боли, и то не само отпред между краката, а и отзад целия таз. Бебо иска мястоооооо!

# 3
  • Мнения: 1 704

Мен ме боля ужасно през цялата бременност .. направо не се търпеше, но изтърпях  Mr. Green бях с много тесен таз и явно доста трябваше да се разшири  #Crazy

# 4
  • Мнения: 215
Petia , и мен ме боли по същия начин - особено като ставам сутрин от леглото . После като се пораздвижа и болката намалява . И аз сега почнах 8-мия месец .

# 5
  • Мнения: 184
И аз бях така от 30 седмица , ужасно болеше , в момента само от време на време ме хваща но болката е доста по слаба от началото

# 6
  • Мнения: 3 663
о, да, болеше и още как
един път се опитах да обясня на кумата ми коя кост ме боли и тя ме гледа, гледа и каза - ох, тая кост, за която ми говориш даже не я усещам
но факт - болеше ме
от края на седмия до края
и си е нормално -тазът се разширява, бебето тежи...
особено като съм стояла дълго време седнала или легнала, после като станех ставаше лошо...

# 7
  • Мнения: 3 200
И мен ме болеше

# 8
  • Мнения: 2 609
Болеше ме и мен,споко,след раждането ще ти мине Wink

# 9
  • Мнения: 2 952
Супер сте , моми4ета ! Мерси! Peace

Като виждам как някои  ги е боляло още от  ранна бременност, направо- никакво оплакване!Общо взето имам лека бременност  , това да е проблема ...Помислих ,4е съм се обездвижила нещо , де да знам ...а то си е така , Много е жега тук , не е за излизане ...но сега ве4ер ще запо4не да се захлажда , та поне към края ще гледам да се разхождаме ве4ер по малко.Сега сме само на климатик. sweating pregnant

# 10
  • София
  • Мнения: 2 271
Ти си щастливка, щом чак от осми месец те боли. Мен ме започна в 6 месец и продължи до края, като все се усилваше, колкото повече растеше Боби. И да се движиш, пак същото - те кокалите се разширяват, така че ... Е, то си е по-добре да се движиш, ама не очаквай от това да ти намалеят болките. Ще търпиш - нали за това сме МАЙКИ!
Лека бременност и раждане и ти пожелавам едно прекрасно здраво бебче да ти носи радост!

# 11
  • Мнения: 5 183
О, знам за какво говориш. Мен към осмия месец доста ме наболяваше, особено като вървях. Все казвах на съпруга ми 4е направо имам 4увството 4е "ей сега ще го пусна беб4о" ей така, както си ходя.  Shocked

# 12
  • Мнения: 2 040
Нормално е да боли, не си само ти .. На всяко ставане от леглото, ставах лежейки, а не първо да седна, после да стана - направо от легнало положение ... Даже си спомням че пусках тема за това ... Отначало нямаше нищо, но с напредване на бременността се усили, докато последните 2 месеца - УЖАС ...
ТРАЕ СЕ ... няма начин ...

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 123
и аз имах същите оплаквания преди около месец и половина.
На консултацията ми казаха че освен на разширението на таза тази болка се дължи и на липсата на калций в костите. Изписаха ми калциеви таблетки, които пиех около 3 седмици и болка вече почти няма, поне не  е толкова силна колкото беше. Сега вече съм на финала и ме боли по-скоро от това, че главичката на бебчето е много ниско в таза ми.

# 14
  • Мнения: 7 186
Боли ме и още как. Confused
Все едно някой ме е сритал. Sad
Понякога даже ми е трудно да ставам и ми пукат кокалаците, все едно съм разглоблена. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт