Бактериален колпит и остър пиелонефрит

  • 3 199
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!
За първи път пиша тук надявам се да не наруша много правила.
Дълго се чудих как да озаглавя темата защото и аз не знам вече какво ми има и на кой доктор да вярвам.
Всичко започна преди 3 седмици с парене и болка при пишкане и температура 38 градуса във вторник вечерта. В сряда по обяд бях приета по спещност във МВР Болница с диагноза остър пиелонефрит. На другата сутрин като се събудих установих че през нощта се е появило много обилно течение от влагалището и веднага ме пратиха при гинеколог който постави диагноза бактериален колпит и тъй като имаше съмнения за гонорея ме прати при специалист кожно венерически заболявания. Докторката ми взе секрет масово левкоцити но не намери гонококи или там както се казват бактерийте. А паренето и болката се засилваха и бях цялата подута и с рани особено на входа на влагалището. Повишиха дозата на антибиотиците пуснаха ми Васерман (отрицателен) и кожната ме намаза с пиоктанин и каза да се мацам с него и един мехлем Бионект. Лежах общо 6 дни и като ми спадна температурата ме изписаха с раните и болките. Толкова болеше че преди да пишкам се мажех с лидокаин. След 2-3 дни повечето ранички зараснаха но остана една на входа на влагалището. Междувременно микробилогичните изследвания нищо не излезе променена флора и липса на лактобацили и масово левкоцити. Отидох на гинеколог при Др Желязкова (София до баня Мадара се намира) Тя каза категорично херпес и добре че съм отишла при нея защото другите нямало да го познаят. Намаза ме с нещо което беше адска болка и ме изгори направо и ми предписа Клотримазол външно. На другия ден бях на консултация при кожната която каза категорично че не е херпес( херпесът правел кръгли язвички а моите ранички са продълговати като цепки). Днес взех резултати от микробиолични изследвания от гинеколожката. Няма изолиран патоген липса на лактобацили и единични левкоцити. Пак ме маза с оная гадост дето ми лекува херпесите и дето го нарича моито лекарство и не ми каза какво е макар че попитах светло кафяво е на цвят до колкото видях и адски боли и щипе. Тъй като ми се появи пак жълтеникавото течение ми предписа вагинални таблетки Полижинакс, а другата седмица иска да ми прави изследвания за хламидиа и микоплазма.
Не знам вече какво да правя рових се къде ли не из интернет и като че ли симптомите ми не съвпадат с нито едно венерическо заболяване... Не знам и на коя лекарка да вярвам вече. Макар че имам подобрение от онова ми ти лекарство не вярвам да е херпес просто не изглежда така и вече прекалено дълго време ме мъчи. Според кожната това са ранички от протриване (което действително имах правих секс последно 3 дена преди да вляза в болница с приятеля ми с когото сме заедно от 3 год и половина който не ми е изневерявал и чийто микробиолигични изследвания са чисти) и като са навлезли бактерии (най вероятно от дупето) в раничките са се възпалили.
Съжалявам че се получи такъв роман дано не ви натоварвам много. Ще се радвам ако някоя от вас е имала такъв проблем и сподели как се е преборила. Благодаря ви предварително за вниманието и отделеното време.

# 1
  • Мнения: 1
Това съм пак аз авторката на темата (Данито_19) ама явно като съм я пускала нещо съм оплескала. Като и да е исках само да добавя че освен всичко кожната 3-4 пъти ми пуска урина за трихомони и все отрицателни излизат резултатите.

Общи условия

Активация на акаунт